Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elítélendő, ha fiatal nőként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő, ha fiatal nőként ki akarom élni magamat, ameddig jól nézek ki?

Figyelt kérdés

Ha megöregszem úgy sem fogok kelleni senkinek...

Nem leszek se fiatal, se feszes, se vonzó.


Mit gondoltok erről a hozzáállásról, elítélendő?


2018. jún. 7. 23:03
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Elég érdekes gondolkodásod van efelől (Vagyis hát nem érdekes a dolog mert az emberek egy része ilyen.), mivel eszerint te is lényegében szégyellnéd bevallani, vagy ha nem is szégyellnéd de nem akarnál emiatt egy ideális kapcsolatot elveszíteni.


Minden esetre tény hogy a magánügyed, viszont a kérdés az elítélésről szólt-e, és biztos van pár pasi akinek nem épp lesz vonzó. Illetve azért nem kell azt hinni hogy sosem derül ki az ember múltja, mert az bármikor megtörténhet:)

Ettől függetlenül megtalálhatod a boldogságot, de mint minden döntés hatással lehet az ember jövőjére.

2018. jún. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
56%
Hat szivem egy no viselkedesen is latszik mennyire kielt,felolem letagadhatod hanyan harangoztak benned 😂😂😂🤢de aztan te se haborodj fel ha kapsz egy kis trichomonas vaginalist mert nem szoltak hany ku..vaval voltak elotte😛😂
2018. jún. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

azt gondolom, hogy a "Ha megöregszem úgy sem fogok kelleni senkinek..." felfogás nagyon gyerekes, ugyanis a legkelendőbb nők nem a 20 évesek, hanem a tapasztalt dámák.


Egy fiatal egyedül max egy feszes testet tud felmutatni, de igazi csábítást nem igazán.


Az pedig, hogy szexi leszel e később, CSAKIS, egyedül rajtad múlik és nem máson!

2018. jún. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
A te dolgod, csak nehogy átess a ló túloldalára, vagy esetleg akaratodon kívül beárazd magad.
2018. jún. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
63%

#22

Én azt pl pont kapcsolatban kaptam el, mert az "úriemberke" félreba$zcsikált...

Nem sokkal utána ki is lett ba$zva.

Volt jópár alkalmim, soha nem kaptam el semmit, főleg hogy lehet védekezni is (1 alkalmasoknál szokás a gumi.)


Nem elítélendő. De nyilván van, akinek így nem pálya. Na őket csak akkor értem meg, ha maguk is úgy élnek, amit mástól elvárnak. Vele max nem egymást keresitek, azt ennyi. Aki végig dugott x nőt, de olyat akar magának, akiben alig fordult meg fa$z, azoktól hányni tudnék...

2018. jún. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
38%
Na ez aztan erv a szabatossag mellett... akkor hajra,dugasd magad ezerrel😂😂😂 Ennyi erovel kerhetnel penzt is erte eleg olcson adod magad
2018. jún. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
56%
Egyebkent pont az ilyen fiatal fruskak csinalnak hulyet magukbol ezzel a viselkedessel csak erre is vagytok jok masra nem, tobbnyire amit en lattam 27-30 felett kezdenek nepszerubbek lenni a nok. 40 utan cseng le a nepszeruseg ... de ez a megfogalmazas is infantilis oregem😂😂😂
2018. jún. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

#25 vagyok.

Nem írtam semmi konkrétat, de hozzátenném, azóta nekem eltelt 5 év. Lezártam azt az időszakot, nem kezdeném újra, nem folytatnám, ellenben abszolút nem is bántam meg semmit.

30 leszek idén, közel 3 éve kapcsolatban. Nem fog beütni, hogy huh, nem éltem ki magam, és ezért borítok mindent. Láttam ilyet, nem kellemes, főleg, ha gyerekek is vannak.

Én sosem tagadtam, mi a helyzet, akinek nem tetszett, ott volt az ajtó, úgy voltam vele, az annyit is ér.

Akit komolyan érdekel a másik, nem azt fogja nézni, hány emberrel feküdt le. (Egyetlen eset van, amiben én elítélem, ha kapcsolat mellett történt. Szingliként az embet azzal fekszik le, akivel akar.)

2018. jún. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Na de mért nem velem? :)
2018. jún. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
66%

Nem, csak ne sírjál 10 év múlva, hogy még mindig nem találtad meg és csak arra kellesz mindenkinek és milyen disznók a férfiak.

Amúgy dughatunk.

2018. jún. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!