Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem szereti a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szereti a barátom velem az orális szexet?

Figyelt kérdés
Számomra nagyon fontos az orális szex oda vissza. Imádom kapni és imádom adni. Viszont a barátom nem hajlandó nekem csinálni és nem értem, hogy miért. Kérdeztem már tőle, hogy miért nem de nem kapok normális választ és ismerem egy volt barátnőjét és tudom, hogy neki mindig csinálta így magamban keresem a hibát. Nem nem vagyok igénytelen. Tiszta, ápolt és szőrtelen vagyok mégsem csinálja...
2018. jún. 6. 09:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet nem szereti, én imádom ki se bírnám nélküle
2018. jún. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez felejtős.Barátnőmé alapból csupasz, de ha nem sikerül gyantáztatni és már szőrösödik az se baj, ugyan úgy kívánom. Egyszerűen csak lusta a barátod
2018. jún. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Mert egy önző b*nkó.
2018. jún. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Akadhat olyan, aki nem szereti. Hallottam már ilyenről. Mondjuk, egyébként is önző fószer volt.
2018. jún. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Az én exem sem volt hajlandó csinálni, közölte hogy utálja, de az exeinek bezzeg csinálta... sosem kaptam rá magyarázatot, hogy én miben voltam más.

Szerintem mondd meg neki, hogy addig nem szopod le, amíg nem kényeztet, ha ez sem hat rá, akkor elgondolkoznék a szakításon.

2018. jún. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Lehet h nem olyan a puncid illata mint kellene
2018. jún. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én találkoztam olyan lánnyal akinek rossz szagú volt a puncija..
2018. jún. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Több oka is lehet.:


- nem tetszik a pinád neki (a volt barátnőjének szebb volt)

- lehet nem jó az íze (ilyen is van az sem mindenkinek egyforma, hiába ápolt a pina)

- vagy csak simán önző és nem szeretné, ha te is élvezd ezeket az örömöket


Ha továbbra sem csinálja, akkor vond meg tőle te is az orált és rájön, hogy csak, akkor kapja meg, ha ő is csinálja neked.

2018. jún. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 D. Brasco ***** válasza:
74%
A punci illata íze mindenkinel mas....valakinel sajnos nem feltetlen pozitov iranyba....nem dohanyzol véletlenul?!??
2018. jún. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

én néha nem szeretem, mert néha a párom nem élvezi és olyankor elveszi a kedvemet.

olyan is volt, hogy a csaj már attól vonaglott, hogy hozzáértem, azt sem szerettem, az túl megjátszó volt, főleg, hogy 1 másodperc után mintha semmi sem történt le tudott állítani

2018. jún. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!