Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg van olyan, akit ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan, akit ez beindít?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy lánnyal, és azt mondta, hogy őt az indítja be, ha talál egy olyan pasit, aki eltűri, hogy idegen pasikat sz*p le, de mindről beszámol snapchaten egy kép formájában.

Tényleg létezik ilyen lány, aki szex közben a pasijának küld képet? Hogy mással van...

Nem tudom eldönteni, hogy viccelt-e vagy sem. Bár szerintem nem, mert megadta a fb-ját.



2018. jún. 5. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Valószínűleg nem egy lánnyal, hanem egy tizenéves kamaszfiúval beszélgettél.
2018. jún. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kétlem, mert rendes fb profilja van, suli megadva, barátnőkkel közös képek. Ennyire valaki nem lehet profi hazudozó. Simán megkérdezhetném a barátnőit is, szóval csak maga alatt vágná a fát.
2018. jún. 5. 20:49
 3/9 anonim ***** válasza:
41%

Biztos van. Ilyen lány is és ilyen pasit is. Őszintén szólva én is engedném hogy leszopjon másokat a barátnőm ha emellett őszinte és mindent megbeszélünk ezzel kapcsolatban is. Nem várnám el hogy teljes mértékben hozzám láncolja magát, én is elmennék eddig más lányokkal rajta kívül.

A szexet már nem lennék hajlandó átpasszolni, én sem dugnék meg más lányt és őt sem dughatná meg mást, de ennél felületesebb dolgok nekem beleférnének.


Akinek meg ez sok, az keres magának olyan párt akinek szintén sok. Ilyen egyszerű ez, nem vagyunk egyformák.

Valakit ez indít be, valakit az.

2018. jún. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, vannak olyan lányok akiket ez beindít és olyan férfiak is akiket az indít be, ha ilyen nőjük van. Keress rá a "cuckold" és a "hotwife" szavakra. Ha nem tudsz angolul akkor szerintem a képek is elég sokatmondóak lesznek.


Olyan lány is van akit az izgat fel ha a pasija mással fekszik le.


Van akik ezeket a vágyaikat átokként élik meg, van aki viszont nagyon is komfortos vele.

2018. jún. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Linket. 😅
2018. jún. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Létezik pl mi
2018. jún. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mit nem adnék egy ilyen nőért
2018. jún. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is kell egy ijen nő!
2018. jún. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
küldd el priviben a fb-ját.
2018. jún. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!