Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek a guminő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a guminő vásárlásról?

Figyelt kérdés
Nem ilyen pár ezer forintos lufikra gondolok, hanem olyan igazi, valóságos, bőrszerű anyagból készültekről. Vennétek ilyent? Végülis a szexuális élmény majdnem ugyanaz, nem? Olyan férfiaknak segítség lehet, aki nem tud ismerkedni, gátlásos stb..

2018. jún. 5. 13:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha van penzed ra,hajra!
2018. jún. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem próbáltam sosem, de nem is fogom , ugyanis az a véleményem hogy ez reménytelen, sosem vennék ilyet.
2018. jún. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Próbálj inkább ismerkedni. És nyilván jobb az ágyban egy igazi nő.
2018. jún. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
jó lenne de drága és még nem is né ki olyan jól bár a párnám meg a takaróm ölelegetésénél biztos jobb volna
2018. jún. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

Azokra a több millió Ft-os, Japàn valósàghű szexbabàkra gondolsz?

Mert, az konkrétan egy új autó àra....

2018. jún. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lúzer vagy? Ébredj már fel! Ez nem lehet számodra életcél a szexualitás megélésére.
2018. jún. 6. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem, amire én gondolok, az ilyen torzó, és 80-140 ezer ft között van. Szexre (lovagoltatás, mell-csókolgatás, misszionárius póz stb.) pont elég ez is, nem?
2018. jún. 6. 15:34
 8/13 anonim ***** válasza:

"Végülis a szexuális élmény majdnem ugyanaz, nem?"

Hát nem! Nagyon nem ugyanaz. Még a dugás és a szeretkezés közt is fényévnyi távolság van.

2018. jún. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hát, ismerve a mai nőket, nem is értem, miért kell ezt elmondani, de legyen: ez nem csal meg, és akkor és úgy d.ghatod, ahogy neked tetszik, nem kell alkalmazkodni, nem "fáj a feje", nem kell attól tartani, hogy mit gondol rólad, jó voltál-e, ő is elment-e stb., ezek mellett nem kell udvarolnod sem, csak önmagad kielégítése a fontos.


Ezek jó dolgok, nem? :o)

2018. jún. 7. 22:05
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem téged még a guminőd is megcsalna.
2018. jún. 8. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!