Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan, hogy valaki "geneti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki "genetikailag" jó az ágyban?

Figyelt kérdés
A kérdésem kissé fura, és leszögezném semmi hencegésről nincs szó (miért is akarnék egy anonim oldalon?), ismerkedni sem akarok van barátnőm...De van olyan, hogy valaki kimondottan nem törekszik arra, hogy jó legyen az ágyban szimplán enm parázik rá, de mégis elképesztő vele a szex, a farok mérete, vastagsága miatt, formája miatt, pl. pont úgy görbül, hogy izgatja a hüvely falát. Soha nem törekedtem, hogy most nagyon bizonyítsak ha 2 perc alatt megyek el akkor annyi, ha 10 akkor 10 mindig változó, nyilván imádom az orális szexet adni is, törődtem a lánnyal, de semmi extra és eddig minden lány akivel voltam hatalmasakat élvezett ráadásul legtöbbször velem együtt egyszerre ami úgy tudom nem gyakori jelenség, volt aki azt mondta eddig élete legjobb dugása velem volt. Izmos sem vagyok kimondottan, szóval csak egy átlagos srác. Ezért érdekel, hogy vajon van olyan, hogy valaki "így születik"? Tudom most néhány frusztrált srác leolt, de a normális válaszokat, már amennyire ez a kérdés normális azt köszönöm...:D

2018. jún. 5. 10:47
1 2
 11/12 János Gilján ***** válasza:

Teljesen egyetértek a 10-essel. Van aki ilyen, van aki olyan tehetséggel születik. A szexualitás képessége természetesen tanulható, de nagyban számít a tehetség ezen a téren is.

Logikusan ha a tehetséges szexelő nem fejleszti magát ezen a téren, nem lesz annyira jó, mint az a kevésbé tehetséges, aki ebbe sok energiát öl. Gondoljatok akár a sportolók, akár a művészek analógiájára. A munkára mindig szükség van, ha értéket akarunk teremteni és fejlődni akarunk tehetség ide, vagy oda.

2018. jún. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan barátnőm, aki szopni született. Genetikailag nagyon jó volt. F 39
2018. jún. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!