Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy kidolgozott testű férfira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kidolgozott testű férfira mennyire indultok be? Lenn a többi.

Figyelt kérdés

Nem felpumpált kondi töltelék. Hanem egy tornászosan kidolgozott szálkás izomzatú srác. Ha kicsit visszahúzódóbb és nem annyira jóképű ezeket félretéve ráindulnátok ? Esetleg összejárnátok vele csak szex szempontjából?


Lányokat kérdezem.



2018. jún. 4. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Nem, nekem az kevés lenne és nem a külsejére indulnék be, hanem a humorára, a viselkedésére, a belső értékeire.


Felőlem bármilyen szépen kidolgozott testű lehet a pasi, ha üres a személyisége, akkor le van xarva! :D

2018. jún. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

Nem indít be csak a külső.

Manapság elég sokan sportolnak, formásak. Nem különleges, ha a pasi izmos.

Ahhoz, hogy “beinduljak”, nekem több kell. Személyiség, sárm, humor...

2018. jún. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Én mindig is rajongtam a sportos testért, ez a fétisem szerintem, úgyhogy engem eléggé beindít. De mondjuk nem úgy, mint egy férfit, nem feküdnék le akárkivel, csak azért, mert jó a teste, csak szexinek találom.


Páromnak is ilyesmi teste van, és rá egyfolytában rámászok, néha ő szól rám, hogy nem is nézek a szemébe, ha hozzá beszélek. XD

2018. jún. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem be tud indítani csak a külső de ahhoz nem elég egy kidolgozott test, hanem kell találják az arcában is valami vonzót. Persze ez nem olyan amit bárki meg tudna állapítani magáról.

De ez is csak akkor működik ha nem oltári nagy tahó mert akkor képtelen lennék bármire is.


Szóval egy megnyerő személyiség kevésbé előnyös külsővel nálam inkább befutó mint egy tahó Adonisz.

2018. jún. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem nagyon beindít egy izmos, szálkás test. Abszolút nem zavarna, ha visszahúzódó, és csak szexről van szó.
2018. jún. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!