Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már nem èrzek semmit szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem èrzek semmit szex közben, hogy lehet ezen javítani?

Figyelt kérdés

4 ève vagyunk együtt párommal


Eleinte mindent rám eröltetett amit megkívánt hiába mondtam hogy nekem ez gyors meg nem szeretnèm addig mondtott párdolgot amíg meg nem tettem ès persze azt hitte hogy ez nekem is jó hiába mondtam hogy nem jó szerintem nem vette komolyan, 3 napig N szexelünk már veszekedett velem hogy ő igènyli pedig volt mèg pár ilyen apró kellemetlen dolog amibe nem mennèk bele


Mindketten szüzek voltunk, eleinte jól csinálta volt sok elő játèk, puszi, simi stb minden hogy ráhangolodjak meg első 5 alkalomnál fájt egy kicsit így óvatosabb volt, utána hogy nem fájt már nem volt semmi csak dúr bele bumm mèg így is jó volt a szex èreztem mindent de 1-2 ève semmit nem èrzek csak kívülről hogy lögdös



Igaz orgazmushoz csak 1x juttatott el a 4 èv alatt azt is vèletlenül, egyedül maszturbálás közbe eltudok menni de vele nem csak lovagló pózban nagyon ritkán sikerült de már azt se èrzem


Persze eleinte naponta volt szex most még 1-2 hetente van 1-2x


Nem tudom velem lenne a baj, nem èrtem èn mindent megadtam neki eleinte amit akart mègha nem is úgy terveztem ő akkor mièrt nem így áll hozzám


24/L



2018. jún. 3. 09:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, akkor elèg szívás nőnek lenni, ha már az "öröm" se jön olyan egyszerűen mint a legtöbb fèrfinek
2018. jún. 23. 14:51
 12/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ő az első és utolsó , és nem tudod mi a jó, nem tapasztaltál még. Én 17-20 éves koromig nem tudtam el.lvezni senkivel. ez volt a próba. Nő vagyok! Kellett a kölcsönös őszinteség, a test felfedezése. Én is azt hittem csak önkielégítve és csak csikló által tudok eljutni oda, de most vagyok 33 és már bárhogy megy, mert tudom irányítani az érzéseimet, gondolataimat, és tudom mi a jó. Ha nem lenne elég jó, közben masszírozom a csiklóm. Jah és ne mondj le az előjátékról, mert az csak akkor lesz jó, ha mindketten fel vagytok hevülve, és ahogy érzem te nem egy olyan fajta vagy, aki keresztben lenyeli a pasit és leteperi. Ne most hibáztassa magát, eddig volt balf.sz, hogy nem figyelt rád. Nekem volt egy 3 évig tartó kapcsolatom, ezalatt 1 orgazmusom volt vele és mégis hozzá mentem volna. Jézusom! Na azóta hozzámentem egy olyanhoz, hogy rámnéz és elmegyek :D Nyúlj oda miközben dug! Próbáld ki ezt először. Te hason fekszel előjáték után, és ahogy rajtad fekve lököd, úgy kisebb nagyobb intenzitásokkal tudod nyomkodni, körözni a csiklódat. És ne csak löködjön, mondd neki, hogy addig nyaljon amíg el nem mész, és közben mondd meg neki hogyan jobb. És ne arra gondolj, hogy legyen már vége, meg hogy ugyse lesz jó, mert akkor tényleg nem lesz jó. Ha igazán szeret elzsibbad a nyelve ezek után, vagy hagyd el a pi..ába, mert nem is akarja és talál majd mást. Szerepjáték! Te vagy az idősebb nő, aki őt megtanítja. ott jó, igen, most lejjebb , most csókolgasd ott a csiklómnál, (jah és ha jobb kezes vagy, akkor mondd meg neki , hogy merre körözzön, mert ha visszafelé köröz furcsa lesz a szervezetetnek, mert gondolom, te jobbra szoktad és úgy tanulta meg a szervezeted) igen jaj de jó vagy, egyre ügyesebb vagy... lehet teszik majd neki!
2018. júl. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!