Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már nem èrzek semmit szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem èrzek semmit szex közben, hogy lehet ezen javítani?

Figyelt kérdés

4 ève vagyunk együtt párommal


Eleinte mindent rám eröltetett amit megkívánt hiába mondtam hogy nekem ez gyors meg nem szeretnèm addig mondtott párdolgot amíg meg nem tettem ès persze azt hitte hogy ez nekem is jó hiába mondtam hogy nem jó szerintem nem vette komolyan, 3 napig N szexelünk már veszekedett velem hogy ő igènyli pedig volt mèg pár ilyen apró kellemetlen dolog amibe nem mennèk bele


Mindketten szüzek voltunk, eleinte jól csinálta volt sok elő játèk, puszi, simi stb minden hogy ráhangolodjak meg első 5 alkalomnál fájt egy kicsit így óvatosabb volt, utána hogy nem fájt már nem volt semmi csak dúr bele bumm mèg így is jó volt a szex èreztem mindent de 1-2 ève semmit nem èrzek csak kívülről hogy lögdös



Igaz orgazmushoz csak 1x juttatott el a 4 èv alatt azt is vèletlenül, egyedül maszturbálás közbe eltudok menni de vele nem csak lovagló pózban nagyon ritkán sikerült de már azt se èrzem


Persze eleinte naponta volt szex most még 1-2 hetente van 1-2x


Nem tudom velem lenne a baj, nem èrtem èn mindent megadtam neki eleinte amit akart mègha nem is úgy terveztem ő akkor mièrt nem így áll hozzám


24/L



2018. jún. 3. 09:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Lehet beszélnetek kellett volna már erről.A szex jó dolog,de csak ha élvezed.Miért nem kérted hogy másként csinálja?Ha még nem késő mondd el neki,hogy így nem élvezed.
2018. jún. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Már az első perctől elmondtam neki mindent, hogy nem jó ill. hogy volt jó (de ezt is csak nèha vette figyelembe) amikor mondtam hogy nem èrzem eleinte nem vette komolyan nem foglalkozott vele mostanában kezdte el idegesíteni a dolog ès próbálja úgy csinálni ahogy 1x eljutatott de mondtam hogy már azt se èrzem meg semmit erre magát kezdte el szapulni
2018. jún. 3. 09:27
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Hagyj ki pár hetet és próbáljátok meg újra.
2018. jún. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
hagyd el, ez nem kapcsolat, nem figyel rád!
2018. jún. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#3 volt hogy kihagytunk 1 hónapot is de az se segített


Tènyleg annyi elèg lenne a szakításhoz hogy nem figyel rám? Pedig szeretni tènyleg szeret vagyis úgyèrzem de nèha a szex miatt már ezen is elgondolkom

2018. jún. 3. 11:30
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Alapvető kommunikációs problémák vannak nálatok.


"Eleinte mindent rám eröltetett amit megkívánt hiába mondtam hogy nekem ez gyors meg nem szeretnèm addig mondtott párdolgot amíg meg nem tettem"

Kérdés: miért hagytad ezt? Oké, megértem, szeretted, tapasztalatlan voltál meg minden, de egy idő után nem sokalltál be, hogy rákényszerít olyanra, amit nem akarsz?


" 1-2 ève semmit nem èrzek csak kívülről hogy lögdös"

Nem csodálkozom. Teljesen kiégtél a viselkedése miatt, ez a monotonitás, avagy "bökdösés", ahogy te hívod, minden csak nem szex.


"persze azt hitte hogy ez nekem is jó hiába mondtam hogy nem jó szerintem nem vette komolyan"

Hogy lehet az, hogy nem hitt neked? Ha valami nem jó, akkor megmondod, ha nem hisz neked, akkor lerúgod magadról és nem fekszel le vele addig, amíg meg nem érti.


"Nem tudom velem lenne a baj, nem èrtem èn mindent megadtam neki eleinte amit akart mègha nem is úgy terveztem ő akkor miért nem így áll hozzám"

Mindketten hibásak vagytok. Te azért, mert hagytad ez a helyzetet 4 évig idáig fajulni, mint mondtam, nem elég, ha szólsz (az ő esetébe nem), cselekedni is kell, leállítani. Ő pedig azért, mert egy érzéketlen, önző barom, aki tesz arra, hogy neked mi a jó. Az egy dolog, hogy ő is zöldfülű, tapasztalatlan volt, de az nem mentesíti a felelősség alól, hogy nem figyelt oda rád! Ez még egy szűztől is elvárható, alapvető emberi gesztus.


Kérdés: ad-e neked ez a kapcsolat annyit, hogy megérje folytatni?

Ha igen, akkor próbáljatok visszakanyarodni a kezdetekhez, sok előjáték, romantika, akár gyertyafényes vacsi előtte.. Hozzátok magatokat hangulatba, ne monoton, érzelemmentes reszelés legyen az egész!

Ha ezek után sem javul a helyzet, én nem vergődnék tovább egy meddő kapcsolatban, hanem keresnék egy olyan férfit, aki odafigyel rám és akivel élvezem a szexet (ez a kettő ugye összefügg).

2018. jún. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

7!

inkább ne szóltál volna semmit. a hüvely rendkívül rugalmas, ettől nem fog kitágulni, vagyis csak kis időre, azután visszanyeri eredeti formáját. szülés után lehetséges, de ez sem minden nőnél van így.


A kérdezőnél szerintem sokkal inkább lelki oka van mint testi.

2018. jún. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

huh. nem csak a szex a fontos a kapcsolatban, de (hacsak nem aszexuális mindkét fél) a jó szex is hozzájárul a kapcsolathoz, és hosszú távon gallyra megy nélküle.


az elég aggasztó, hogy többször mondtad a párodnak, hogy te nem élvezed amit ráderőltetett, de pont letojja... azt mondod, amúgy érzed, hogy szeret..de akkor hogy van ez? szeret, de nem érdekli, hogy a barátnője nem élvezi amit csinál vele az ágyban? egyébként mióta meg már semmit nem érzel 1-2 éve (ami nem csoda, hogy teljesen belefásultál a szexbe és már a tested is mutatja, hogy nem akarja) nem tűnik fel neki, hogy mi van??

beszélgettetek erről? van köztetek kommunikáció a témában? nagyon fontos lenne. ha te már próbáltál többször beszélni erről, és ezzel sem törődik, én hagynám ezt a kapcsolatot.

2018. jún. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Itt nem is az a baj, hogy nem működik köztetek olyan jól a szex, mint régen (sőt egyáltalán nem működik jól...), hanem hogy ráderőltetett olyan dolgokat, amikre még mondtad is, hogy neked nem jó, mégse érdekelte... ezek után nehéz elhinnem, hogy szeret.
2018. jún. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
11%
Hello! Én csak annyit szeretnék mondani, hogy a nők kb. 5% tud elmenni hüvelyileg, a többiek csak a külső élvezetektől, sőt 5-ből 1 nő a terhessége 4-6. Hónapjába élvezz el először, ugyanis akkor vagy a legérzékenyebb.
2018. jún. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!