Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell akkor csajozni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell akkor csajozni, ha az ember valóban csak alkalmi lányt keres?

Figyelt kérdés

Fizetős kizárt.

A lány átverése is kizárt.


Egy csomó lány nem folytatná az ismerkedést, ha a pasi megmondja, csak alkalmi vagy rendszeres partnert keres, de nem párt.


Holott lehet, hogy benne volna a lány, ő sem tervezne még hosszú távon, csak lekoccol mielőtt oda juthatnánk.


Hogyan kell?


2018. jún. 2. 13:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Ehhez férfinak kell lenni, nem kanos kisfiúnak.

A hogyan kérdésre jelen esetben nem létezik kielégítő magyarázat

2018. jún. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Sziplán megmondod a csajnak, vagy megkérdezed tőle, hogy ő mit akar. Ha szimpatikus a pasi és jóképű, de szingli lennék, én bennelennék ilyen "kapcsolatban". Ha meg nem szimpi, és ezt benyögi, akkor ott hagyom. Ilyen egyszerű. 22N
2018. jún. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ehhez kellenek adottságok (sárm/duma).. másként nem értékelik az őszinteséged.

Sajnos a képmutatás és a hazugság baromi nyerő, én sem hazudok kapcsolatot mikor tudom, hogy csak a lyuka kell.Persze ezért én vagyok a disznó, nem csak az aki azt hazudja hogy vele minden szép lesz, majd mikor megunja simán lecseréli.


Hát mindegy.. szerintem fogadd el, hogy ez így nehéz ügy. A nők javának ez túl egyszerűen túl egyszerű megoldás.. :D

2018. jún. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem kell ezzel kezdeni az első percben. Elmentek inni egyet, kicsit feloldódtok, valahogy eltereled a témát a szexre, ha látod hogy nem feszélyezi a téma akkor folytasd. Ha érzed hogy megvan az a szexuális feszültség köztetek, akkor kérdezd meg, hogy mit keres. Aztán rá fog kérdezni hogy te mit szeretnél, akkor elmondod. Aztán vagy bejön vagy nem.

Viszont tisztelet jár azért, hogy nem játszod el a hős szerelmest hogy csak megfektesd, hanem egyenes vagy, még ha így kisebb a siker valószínűsége.

2018. jún. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Az a lényeg h olvadjon el , nagyon akarjon téged, meg h világos legyen az agyában, h ez nem komoly kapcsolat!

Jó dumával leveheted a lábáról, dícsérdessed, meg célozgass neki h milyen jó lenne neki ha veled lenne, milyen szuper dolgokat élhetne át!Ez tuti bejön, mert az emberek mennek a vágyaik után, meg imádják hallgatni h milyen jól néznek ki meg milyen különleges egyéniségek.

Érezze azt h különlegeset kap, különleges ritka alkalom, amit nem kéne neki elszalasztani.

2018. jún. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Sajnos az alkalmi valóban sok lánynál kizáró ok, de mégis szerintem az egyetlen korrekt módja, ha megmondod, hogy semmi komolyat nem keresel. Tapasztalatom szerint ez tényleg csak úgy megy, ha sokat próbálkozol. Persze jelentősen növeli az esélyeidet, ha jól nézel ki, meg jó társaság vagy. 25/f
2018. jún. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
úgy gondolom, hogy a megjátszása annak, hogy többet akarok szintén lehetséges buktató. Elijesztehti azt a lányt, aki esetleg pont tényleg csak alkalmit vagy rendszeres szexpartnert keres.
2018. jún. 2. 14:24
 8/15 anonim ***** válasza:

viszontválasz a reakciódra..


statisztikai alapon persze belefuthatsz ilyenbe is. azonban míg ehhez 1 az 1000 hez az esély, addig a fordítottjához sokad része.

2018. jún. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem az valt be minel fiatalabb annal inkabb naiv! Hidd rl konnyebb megfektetni es anyagilag is jol jarsz . Nalsm bejott , fiatalok kicsit butacskabbak
2018. jún. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

van ez így, de a fiatalabbak kevésbé jók a szexben.


sok fiatal lány nem tud vagy nem akar rendesen cumizni, vagy gátlásos, míg egy 25 plusznál ez egyre kevésbé fordul elő.

2018. jún. 4. 08:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!