Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is volt már ilyen szituban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is volt már ilyen szituban?

Figyelt kérdés

Dióhéjban a sztori: öszzejöttem nemrégiben egy sráccal, aranyos, kedves, stb., de én még nem vagyok szerelmes. Egyik nap kicsit összemelegedtünk, ki akartunk próbálni a szexet, de amint arra került a sor, hogy felhúzza a gumit, nem tudta meg csinálni, konkrétan ott szerencsétlenkedett vele...pár másodperc után pedig már nem is volt készenléti állapotban úgyhogy hagytuk. Másnap ugyanez a szitu lejátszódott, sőt, harmadjára és tegnap negyedjére is...:D azt mondta hogy annyira szerelmes belém, hogy annyira izgul amikor rákerül a sor, hogy idegességében nem tudja felhúzni...

Én még sose próbáltam felhúzni, eddig mindig a fiú csinálta nem én, de hiába mondtam neki hogy nem kéne ezt túlizgulni, mintha a falnak beszélnék. Más is volt már így? Most akkor sose tudunk majd szexelni? Mit tegyek? hiába nyugtatom..


2018. máj. 30. 23:06
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
#9es! igen a második bénázása után szájjal csináltam, de ahhoz is kellett vagy háromnegyed óra ... éreztem rajta hogy nagyon feszült
2018. máj. 30. 23:16
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Húzd fel neki te
2018. máj. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Baratom is ilyen tulizgulosan kezdte. Mert nagyon szeret, es azt akarja, hogy biztosan jo legyen es izgul. Verd ki neki egyszer-ketszer. Csak simogasd nadragon keresztul, hadd menjen el, aztan lehet kicsit megnyugszik.
2018. máj. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Meg biztasd, dicsérd, az nagyon jót tesz nekik
2018. máj. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Amúgy én is nagyon nagyon izgultam az első két kapcsolatomnál, 18 és 20 évesen. A legelső szexnél én sem tudtam elmenni, de azért attól még úgy állt, mint a fagyott kutya lába. Végig.
2018. máj. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én soha életemben nem tudtam gumival szexelni.

Utolsó barátnőmmel is többször próbálkoztunk, de nem jött össze, mindig lelankadtam, szegény nagyon csalódott volt (szűz volt még).

Utána megpróbáltunk gumi nélkül, és a füle ketté állt úgy megkeféltem. Onnantól kezdve meg dugtunk, mint a nyulak gumi nélkül.

2018. máj. 31. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt pont. A lány szedett fogamzásgátlót, én szűz voltam, szóval mondta, hogy akkor hagyjuk a gumit. Aztán a nélkül ment a dolog. Nem tudom ki hogy van vele, de én nem a fizikai érzet miatt nem bírom. Annyira ciki és kiszolgáltatott érzés ahogy elkezdem felhúzni. Nagyon hülyén érzem magam olyankor. Attól függetlenül szerintem kell az óvszer. Éppen ebből a rossz tulajdonságomból fakadóan szedtem is össze betegséget.
2018. máj. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!