Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is volt már ilyen szituban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is volt már ilyen szituban?

Figyelt kérdés

Dióhéjban a sztori: öszzejöttem nemrégiben egy sráccal, aranyos, kedves, stb., de én még nem vagyok szerelmes. Egyik nap kicsit összemelegedtünk, ki akartunk próbálni a szexet, de amint arra került a sor, hogy felhúzza a gumit, nem tudta meg csinálni, konkrétan ott szerencsétlenkedett vele...pár másodperc után pedig már nem is volt készenléti állapotban úgyhogy hagytuk. Másnap ugyanez a szitu lejátszódott, sőt, harmadjára és tegnap negyedjére is...:D azt mondta hogy annyira szerelmes belém, hogy annyira izgul amikor rákerül a sor, hogy idegességében nem tudja felhúzni...

Én még sose próbáltam felhúzni, eddig mindig a fiú csinálta nem én, de hiába mondtam neki hogy nem kéne ezt túlizgulni, mintha a falnak beszélnék. Más is volt már így? Most akkor sose tudunk majd szexelni? Mit tegyek? hiába nyugtatom..


2018. máj. 30. 23:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Gumi nélkül? Amúgy nekem sem megy gumival...
2018. máj. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ennyire az elején még nem akarnék elkezdeni tabit szedni... de valószinuleg csak az marad
2018. máj. 30. 23:09
 3/17 anonim ***** válasza:
33%
Keress egy normalis pasit aki nem elvez el ennyitol.....
2018. máj. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
nem élvezett el...pont ezaz hogy nem volt semmi aktus
2018. máj. 30. 23:10
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt írta h élvezett hanem hogy lelankadt neki.
2018. máj. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nincs ilyen gondom! Mindig áll ha jó a partner, és nem izgulom túl! Sőt nekem inkább még keményebb ha látom a nőt hogy készen áll a szexre.
2018. máj. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Sztem cuki...nálunk én voltam a kezdő lányként de annyira begerjedtem h én húztam.fel, ő meg csak nézte h édes ahogy csinálom. Húzd fel neki XD


A pasim nem volt kezdő, de az első csók nagyon tré volt nálunk és a gatyájába élvezett tőle annyira izgatott volt.

2018. máj. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
31%
Akkor meg ha ilyen majd be teszi es az elso lokesnel
2018. máj. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

ge-cire izgul.

még az elején velem is volt ilyen,de én az a fajta vagyok hogy ha valami elkerülhetetlen akkor nem kerülgetem hanem nekifutok.

úgyhogy én megmondtam a lányoknak,hogy nem vagyok gyorstüzelő,de mivel először leszünk együtt én nem fogom tovább bírni 5 percnél úgy fel vagyok húzva,ezért nem is szenvedtetlek.

mi lenne ha bekapnád kicsit,elmegyek,aztán iszunk valamit és a 2.menetben szétkefélem az agyad?

mindig egy nevetés majd oké volt a válasz.

szóval ha ennyire bejön neked a srác,akkor csináld meg szájjal gumi nélkül,hogy kimenjen belőle a feszkó és rá fél órára össze fog jönni a dolog normálisan hidd el.

2018. máj. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
igen, én is azt vártam volna de nem ezt kaptam..:D az első ilyen után szarul is éreztem magam, mintha velem lett volna a baj, de mondta hogy nem
2018. máj. 30. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!