Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ez az állapot?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez az állapot?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akit kb másfél éve ismertem meg. Első perctől kezdve vonzódok hozzá, de mára már ott tartok, hogy nem bírok a kozeleben megmaradni, mert folyamatosan az jár a fejemben, hogy leteperem pillanatokon belül. Beszél hozzám, de nem is tudom mit mond, mert folyamatosan kattogok. Valamelyik nap is beszélt hozzám én meg elbambultam es a mellkasat bámultam (nem volt végig gombolva az inge), mire egyszer csak csend lett és ez egyből fel sem tűnt. Ránéztem és láttam, hogy zavarba jött. Annyira gáz... Még sosem éreztem ennyire erős vágyat senki iránt. Megőrülök, ha a kozelemben van, remeg kezem-labam. Ugy érzem kezdek átmenni kissé eszelősbe :)
2018. máj. 29. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább neki mond el ezeket.
2018. máj. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van ilyen.

Velem is.

Egy ideje már kerülöm a pasit.

2018. máj. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szexelj vele. szerintem te is bejosz neki ha zavarba jott
2018. máj. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon kétértelműen viselkedik. Nem tudom h kölcsönös-e a dolog. Van mikor ugy érzem igen, van amikor meg nem.
2018. máj. 29. 16:58
 5/5 anonim ***** válasza:

esetleg ha elhívnád munka/iskola után valami közös programra? pl mozi? az elég egyértelmű hogy te többet szeretnél, és ha elfogadja akkor valszeg ő is tőled :)

Ne félj kezdeményezni, néha a lányoknak is kell, nekem is saját magamnak kellet felszednem a párom, mert ha rajta múlt volna soha nem jövünk össze, most meg együtt élünk...:)

24L

2018. máj. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!