Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Lehet szerintetek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Lehet szerintetek egy nőnek kellemetlen, túl bensőséges a puncinyalás?

Figyelt kérdés
Úgy értem a technika mondjuk jó, de hogy egy nő tarthatja a nyalást undorító dolognak? Szerintem nem, de volt már aki inkább elvetette. Manapság már csak a szexfilmes durva döngetés a menő?

2018. máj. 24. 13:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen csajom. Ebben a kérdésben nem tudtam "feltörni" a szégyenlősség ét vagy nem tudom minek nevezzem... Amúgy pedig egy csomó mindenre vevő volt.
2018. máj. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Hát én nem nagyon szeretem. Nehezen is élvezek el tőle. De simán megvagyok nélküle. Párom mikor mondja, hogy haďd nyaljon ki, mindig mondom neki hogy inkább én kényeztetem őt. Nem tehetek róla, nem nagyon szeretem..
2018. máj. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%

Jelen!

Én egyáltalán nem élvezem a nyalást.

Sőt...

Kellemetlen, feszélyezve érzem magam, rosszul esik.

Nem vagyok szégyenlős, és undorítónak sem tartom, de szerintem nem jó.

35N

2018. máj. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

Ha egyedül a nyalás van a repertoárodba "gyengéd" szex címszó alatt, akkor elég szegényes a lepedőakrobatikád.


Én soha egy férfitól nem tudtam elélvezni puncinyalással. Nekem csikis és ennyit érzek belőle, más élvezeti faktora nincs számomra. Ettől persze ha a partneremnek jólesett, akkor nyaljon nyugodtan. De szeretni nem szeretem.


- privátot csak az zaklasson, aki feltétlen szeretne megválni nemesebbik szervétől! -

2018. máj. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A párom épp ilyen sajnos. Nem szereti, nem igényli. De még a kézzel való kényeztetést sem. Csak a szerszámomat szereti. De azt legalább nagyon. :) Persze szívesen nyalnám, de... ha nem tart rá igényt, hát nem.
2018. máj. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%

Az összes heteró nő így gondolja? Együtt voltam 7-8 nővel már de mindegyik imádta a nyalást. Én magam is csak attól tudok elmenni

24/biszex nő

2018. máj. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%

A közbeszédben túl van értékelve a puncinyalás.


Sok nő csak azért hagyja, mert azt olvasta hogy neki az az igazan jo, holott valójában már arra vár, hogy vágják végre be neki.

2018. máj. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

Azok a nők ilyenek akiknek torz az énképük.

Kerülni kell őket, ismertem ilyeneket, egyik se volt teljesem komplett....

2018. máj. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #8!

Hol van az megírva, hogy mindenkinek szeretnie és élveznie kell a Káma szutra minden tételét?

El vagy te tévedve, fiam.

Gyanítom, hogy puncit is akkor láttál utoljára, amikor édesanyád a világa hozott.

2018. máj. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%

35 éves fejjel fiamozol egy közel 30-nak?

Jó vagy!

Frusztációitok vannak, az összes ilyennek, tapasztaltam.

2018. máj. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!