Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már hogy tudtotok nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy tudtotok nélkül meglestek titeket miközben a párotokkal szexeltetek?

Figyelt kérdés

Nemrég a barátommal szexeltünk, és az autoban csináltuk, már késő este volt. Sátorozni voltunk és tobb haverja is ott volt, azt hittük már alszanak. Fel volt kapcsolva a lámpa az autoba, látták az oralis részt is, szxet is, meztelenül láttak. Ezt mind akkor tudtuk meg amikor lekapcsoltuk a villanyt és észrevettük őket hogy néznek. Bevallom utána kicsit izgatonak tartottam, es most is annak tartom hogy láttak engem ugy. Még is kellemetlen. A párom csak annyit szólt hogy gyerekesek. Normális velemenyetek van?

Ti megneztetek volna mast? Vagy szerintetek is gyerekes? Titeket zarna ha megtudnátok hogy más látott?



2018. máj. 22. 15:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én visszataszitónak tartom ezt az egészet. A szex két ember magánügye,nem tartozik másra. Ha pedig valaki lesi őket illene abbahagyni,de ehhez sajnos kelk némi intelligencia. Amúgy én bevertem volna az orrukat az biztos,ne ránk élvezkedjenek már.
2018. júl. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!