Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már hogy tudtotok nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy tudtotok nélkül meglestek titeket miközben a párotokkal szexeltetek?

Figyelt kérdés

Nemrég a barátommal szexeltünk, és az autoban csináltuk, már késő este volt. Sátorozni voltunk és tobb haverja is ott volt, azt hittük már alszanak. Fel volt kapcsolva a lámpa az autoba, látták az oralis részt is, szxet is, meztelenül láttak. Ezt mind akkor tudtuk meg amikor lekapcsoltuk a villanyt és észrevettük őket hogy néznek. Bevallom utána kicsit izgatonak tartottam, es most is annak tartom hogy láttak engem ugy. Még is kellemetlen. A párom csak annyit szólt hogy gyerekesek. Normális velemenyetek van?

Ti megneztetek volna mast? Vagy szerintetek is gyerekes? Titeket zarna ha megtudnátok hogy más látott?



2018. máj. 22. 15:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Zavarna*

És a többi ékezetes hiba*

2018. máj. 22. 15:38
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha nem vették fel vagy ilyesmi, akkor szerintem nem gáz. Meg miért lenne gyerekes, kíváncsiság, meg hát felizgatja az embert. Én egy osztálykiránduláskor néztem végig, ahogy két osztálytársam szexel, sőt még egy haverom is ott volt, szóval ketten néztük őket, az elején villanyfénynél, aztán a lány szólt, hogy így nem tud elmenni, szóval le lett nyomva a villany, de azért még a lényeget lehetett látni. Ők mondjuk direkt így csinálták.

Aki meg így szexel, hogy ott vannak mások, az fogadja el, hogy 10-ből 9 ember nézni fogja.

2018. máj. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem vették fel. Végülis igaz én is megnéznék mást. Csak ugy hirtelenjében zavarba jöttem, mert tényleg azt hittük hogy már alszanak. Habár ezek után mostmár izgato is.
2018. máj. 22. 15:42
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
húgom meglesett amikor szexeltem barátnömmel
2018. máj. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát azért az mar ciki. Főleg ha már ő is olyan években van. Mit szóltál ehez? Egyáltalán hány évesek vagytok?
2018. máj. 22. 15:49
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
En szívesen néznek mást :) és nem tartom gyerekesnek engem egyáltalán nem lestek még ki bár többször volt mar ra nyitás.
2018. máj. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Többször is . Elsőre bnőm 10-12 éves unokahúgai , nem tudtuk hogy megjöttek váratlanul látogatóba . A nappali tágas és széles boltíves átjárói vannak ajtók nélkül . Készültünk valahová és átöltözésből paráználkodás lett . Arra lettem figyelmes hogy kuncognak leselkedve , bnőm nyögött mert nyaltam vadul és toltam hátulról ő nem hallotta . Úgy tettem mintha nem tudnék róluk , mikor sokadjára elélvezett kivettem cerkát és óvszert levéve jól megcumiztattam nagyot óbégatva . Álltak csendesen meglepődve ,legalább tanultak valamit . Másodjára a húga lesett meg de ez többszöri alkalom lehetett mert kkor mindig becsapódott a szoba ajtaja és később jött ki zavartan és bugyit cserélt . Feltűnt az is hogy az otthagyott pólóim meg boxereim eltűntek és tőle kerültek elő nagytakarításkor , teljesen más öblítő és női parfüm illattal . A meglesett látványra puncizta magát a cuccaimmal .
2018. máj. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%
miért nem vettétek be öket? :)
2018. máj. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Izgato? Tehat ha 7 en vegig tolnanak orulnel neki nagyon mi? ;)
2018. máj. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
24%

Hát én nem tudok róla hogyvalaki tuttomon kívül meg lesett volna. Olyan már volt h egyik haver mellett az ágyon szexeltünk, de akkor ő is beszállt. Nomeg olyan is h félre áltam a kis kocsival és a jobb1 be közvetlen az út mellett. De jóbára az úttól sokkal bentebb megyünk és ott megy a "majális".


És igen én is szívesen néznék élőben játékot, de én nagyon zavaró lennék mert én közelről akarnám látni ahogy a nő magába fogadja a dorongot. Vagy ahogy a dorong telepumpálja a fiatalság ficánkolós nedüjével a hölgyet.

30F

2018. máj. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!