Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Ti mennyit varnatok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti mennyit varnatok a baratnotokre? Honnan veszitek észre, hogy már készen áll rá?

Figyelt kérdés
2018. máj. 22. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
2 hónap, max. De már előtte petting.
2018. máj. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

volt akire hónapokat vártam, végül hamarabb vége lett


ma már nem várnék ennyit, olyat keresnék, aki testi-lelki kapcsolatot akar


hát honnan veszem észre? pl a mostani barátnőm rám mászik, elég egyértelmű mit akar :D

2018. máj. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is kb két hónap max.. Honnan veszem észre? Úgy hogy folyamatosan mindig egy kicsivel többet akarok /csinálok és figyelem a reakcióit.
2018. máj. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretem nem gond! Csak ne menjen a kapcsolat rovására...
2018. máj. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lány vagyok előre leszögezném. Az első szexszel csak 2,5 hónapot vártunk viszojt sz.pni volt vagy fél év mire rávettem magam mert féltem hogy rosszuk fogom csinálni. (Ma már imádom)

Ha új kapcsolatom lenne szerintem első két hétben maximum lenne minden.

2018. máj. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha szereti az anált, akkor annyit, amennyit csak Ő gondol.
2018. máj. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!