Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azt mondta addig nem szexelunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta addig nem szexelunk, mig o nem lesz elegedett a testevel?

Figyelt kérdés

Baratnommel 1honapja jarunk, most nagyon rajott az edzhetnek, hetente 4* jar terembe, betartja az etrendet, porokat iszik stb..

Szerinte nem jo igy a teste, fogyni akar 7-8kilot..

egyebkent 162cm es 62kg, szerintem nincs baj vele.

Szerinte feszesednie es fogynia kell, 55kgig meg sem fog allni, nem szeretni magat, es igy nem is bir szexelni,mert szegyenli,nem tudna elengedni magat es azon gondolkozna,hogy epp mije nem tetszik nekem..

Most tenyleg varjak ra ameddig meg nem lesz elegedve magaval?

Nem gond a varas, bar honapokat nem akarok,de akkor is,sztem hulyeseg,amit csinal..

24evesek vagyunk


2018. máj. 21. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha beleegyezel ebbe az egészbe, akkor az olyan, mintha te is úgy gondolnád, hogy szerinted is szüksége van erre a kis edzésre. Persze nem kell megerőszakolni, ha nagyon nem akarja, de mutasd meg neki, hogy te így is kívánod, ne higgye azt, hogy miattad is csinálja ezt az egészet. Persze fogyjon, ha neki jól esik, de ha neked így is megfelel az alakja, akkor tudasd vele. Egyébként meg a szex is éget kalóriát, nem is keveset, butaság szüneteltetni. :D
2018. máj. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz meggyőzni olyat, aki nem elégedett magával...

Mondogasd neki többször őszintén, amit gondolsz róla, hogy tetszik neked, nem baj, hogy ilyen, mert szerinted szexi.

Bókolj neki, de irreális dolgokat ne mondj, mert meg is haragudhat. Csak az a lényeg, hogy próbálj minél őszintébbnek tűnni és ehhez elég sok kitartás kell, meg ha felkapja a vizet, akkor egy kis ideig kerüld a témát.

2018. máj. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem bogaras, zizzent.

És ki tudja, mikorára éri-e el azt a szintet, amit akar? Mi van, ha közbe folyamatos változik az elképzelése, egyre csak csinálni akarja?

2018. máj. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%

határidőre kúró óvodás...

de nem baj.

ilyenkor annyit mondasz neki,hogy oké te megérted,meg hasonló marhaságokat.

aztán ha alkalom van akkor azonnal rányomulsz és megdugod,vagy kivereted vele.

a lényeg,hogy az ilyen fajta úgy győzhető le ha az összes érvét logikusan visszavered,hogy ne tudjon rá mit mondani.

ha nem tud és kifogy az érvekből akkor nincs más hátra.

pl előveszed a merev farkad,erre mondja,hogy megmondtam hogy nem.

oké nem...bocs,de nem kell levetkőznöd,csak fogd meg.

megfogja,egy kicsit kapd már be,ahhoz sem kell levetkőznöd.

vagy oké-oké,odanézz ott van a tévében süsü a sárkány,közben fogd meg azért.


amúgy meg azért csinálja mert úgy érzi ezzel frusztrálhat téged és így övé a keret is,vagyis az irányítás.

2018. máj. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Guglin találsz infót arról, hogy szeretkezés közben átlagosan mennyi kalória ég el.


"Kicsim, nem dugunk, hanem edzünk!"

2018. máj. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En dagibb vagyok nála pár kilóval, én is eljárok edzeni, de isten ments, hogy azért ne szexeljek a párommal, mert okádék a testem. :D
2018. máj. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

Az előttem szólókhoz annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy bizony fontos, főleg nők esetén, hogy elégedettek legyenek a testükkel. Azért a női szexualitás nagy részben arról szól, hogy kívánatos, kívánják. Akkor fogja tudni igazán jól érezni magát, ha vonzónak érzi magát.


Szerintem nem hülyeség, amit csinál. Sokkal egészségesebb, ha az emberen nincs súlyfelesleg, persze nem kell túlzásba vinni a fogyást sem: semmit se jó túlzásba vinni.

Az én párom is néha fogyókúrázott, ha szükségesnek látta, én tiszteltem, hogy van kitartása és energiája hozzá, természetesen mindig éreztettem vele, hogy nekem a jelenlegi testalkatával is tetszik, de ha úgy gondolja, hogy neki jobb lenne ha fogyna, sem tituláltam hülyeségnek, amit csinált.

2018. máj. 22. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hagyd ott... Valami ürügy mindig lesz hogy ne kelljen dugni.

Ilyen marhaságot édes istenem...

2018. máj. 22. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!