Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ötven éves pasi húsz éves csaj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötven éves pasi húsz éves csaj?

Figyelt kérdés
Van egy húsz éves csaj, aki azt állítja, a korosztálya nem komoly szexuális téren, velem akar dugni. Azt mondja, negyven alatt nem tárgyal senkivel. Gumi nélkül akarja, mert tapasztalatból tudja, hogy csak úgy jó neki. Mondjuk ezzel egyetértek. Csak attól tartok, nehogy rajtam ragadjon. Bevállaljam?
2018. máj. 21. 18:40
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Néhány felvetésre válaszolok, mert nyilvánvaló, hogy a kommentelők nem ismerik a helyzetet.

A leányzó húsz évesnek mondja magát, de lehet, hogy huszonkettő is van már, tehát ebben a korban semmiféle megrontásról szó sem lehet. Én egyáltalán nem tartom gusztustalannak, ha ötven évesen huszonévessel dugok, volt már néhány barátnőm az elmúlt években ebből a korosztályból, ami érdekes, hogy hiába keresek harmincast, negyvenest, a huszasok jönnek. Tavaly egy huszonhárom éves kis feleséget nyelelgettem, mert a férje parlagon hagyja, a fb-on ismertem meg. A gumit utálom, sose használok s így kapóra jött, hogy ez a leányzó se akarja. Egyébként inkognitóban maradhatok, mert a lány pontosan névről nem ismer, csak a becenevemet tudja, nem is akarja elkérni a személyi igazolványomat... Ő csak jót akar kefélni, mert állíása szerint a maga korabeli fiúk ,,hamar eldurrannak" s neki ebből elege van. Én egyetlen veszélytől tartok, hogy a leány esetleg beteg s azt élvezi, hogy tovább adja, hallottam már ilyesmit. Ennek viszont ellene mond, hogy kis faluban, otthon lakik, a nagymamájával együtt kertészkednek, befőznek, szóval ha fiatalabb lennék huszonöt évvel, biztos belebolondulnék, ráhajtanék s feleségnek kérném. Szép arca van, összességében remekbe szabott kis baba. Valójában az izgat a dologban, hogy nem értem, mi szüksége van erre. Oly ártatlan és szűzies a külleme, az öltözködése szelíd és messze nem kihívó, miniszoknyát sose láttam rajta, hosszú ruhákban jár, még feszes nadrágot se vesz, mert az ,,nem mindig illik", ahogy mondja. Az eszem megáll tőle, ilyen lányt még életemben nem láttam. A pénzemre se hajthat, mert az nincs. A kocsim is átlagos, úgyhogy ez se jöhet szóba.

2018. máj. 22. 07:09
 12/18 anonim ***** válasza:

Jaj, nagyon álomvilágban élsz.

Lehet, hogy nincs pénzed, de több van, mint neki. Ismerek falusi lányokat, faluban nincsenek gazdagok, de attól még ugyanúgy szereznek egy balekot, akik keres valamennyit, és azt kisemmizik. Ők meg háztartásbelik lesznek vagy egyszerűen a gyerektartás miatt csinálják.

2018. máj. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nagyon sok igazság van a 12-es válaszában.

6-os vtam.

2018. máj. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Tévedés aki azt irta, hogy 18-20 közötti lány nem gerjed 50 évesekre.

Én például csak rájuk gerjedek, és nem a pénzük miatt.

20/L

2018. máj. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

# 14


Igen, vannak gerontofilek.

Férfiak között is vannak, akik öreg nőkre buknak.

De ne csinálj már úgy, mintha a huszonévesek többsége szexuálisan gerjedne ötvenesekre, mert ez nem így van.

2018. máj. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Elrendeztem a leányzót.
2018. máj. 31. 12:43
 17/18 anonim ***** válasza:
Lefeküdtél vele?
2018. máj. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
17-nek! Természetesen megdugtam, de nem feküdtem le vele, mert egy asztalon meg egy széken csináltuk.
2018. jún. 1. 07:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!