Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a gond csajok? Nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond csajok? Nem értem a barátnőmet ha szex re kerül a sor szinte mindig ez van.

Figyelt kérdés
jó lenne ha nem kellene szólnia barátnőmnek hogy szopjon le.Nagyon nagyon ritka ha magától csinálja és ezt utálom. Sokszor már inkább nem is szólok de olyankor meg feszengek rajta meg ideges vagyok.Nekem érdekes nem kell mondani hogy nyaljam ki mert nálam ez természetes és olyankor úgy ki nyalom hogy alig bír magával meg nem győzi mondani hogy de jól csinálom én őrülök hogy jó mert örömet akarok szerezni annak a lánynak akit szeretek.De fel merül a kérdés hogy fordítva mi van.Mert szex közben is mikor ki elégül én sokszor úgy maradok és magamnak oldom meg legtöbbször titokba mert számomra ciki ez barátnő mellett ezt kell csináljam.Talán azt hiszi ha elélvezett akkor azt én is ugyan úgy éreztem?De amikor nagyon ritkán jó minden akkor nem mondhatok semmi rosszat mert nagyon ügyes érti a dolgát jól passzolunk az ágyba 20L 26F

2018. máj. 19. 09:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem igaz, hogy irányítani kell.

Én szeretem a farkakat, ezért rácuppanok kérdés nélkül.

Tök gáz lenne, ha a férfi mondaná azt, hogy "nah most csináld ezt, nah most csináld azt".

2018. máj. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Tán próbáld a 69 formulát. Így igazságos.
2018. máj. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!