Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a gond csajok? Nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond csajok? Nem értem a barátnőmet ha szex re kerül a sor szinte mindig ez van.

Figyelt kérdés
jó lenne ha nem kellene szólnia barátnőmnek hogy szopjon le.Nagyon nagyon ritka ha magától csinálja és ezt utálom. Sokszor már inkább nem is szólok de olyankor meg feszengek rajta meg ideges vagyok.Nekem érdekes nem kell mondani hogy nyaljam ki mert nálam ez természetes és olyankor úgy ki nyalom hogy alig bír magával meg nem győzi mondani hogy de jól csinálom én őrülök hogy jó mert örömet akarok szerezni annak a lánynak akit szeretek.De fel merül a kérdés hogy fordítva mi van.Mert szex közben is mikor ki elégül én sokszor úgy maradok és magamnak oldom meg legtöbbször titokba mert számomra ciki ez barátnő mellett ezt kell csináljam.Talán azt hiszi ha elélvezett akkor azt én is ugyan úgy éreztem?De amikor nagyon ritkán jó minden akkor nem mondhatok semmi rosszat mert nagyon ügyes érti a dolgát jól passzolunk az ágyba 20L 26F

2018. máj. 19. 09:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Sok lánnyal nem az a baj hogy nem szereti, hanem azt várja mindig hogy a férfi irányítson az ágyban mindent, a férfi döntse el mi legyen, ő meg magától nem csinálná. Bosszantó, de akkor neki is szerintem csak mondani kellene.


Én is azt várnám hogy 2 ember közt szó nélkül megy a kölcsönösség, de sok csaj nem ilyen

2018. máj. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem az lehet a gond, hogy a csajod egyszerűen nem szereti csinálni, talán undorodik is az oráltól, mert ha nem így lenne, akkor önként és örömmel szopna le téged - feltéve, h valóban szeret.


Aki tényleg szeret valakit, az mindenét szereti és nem kell külön szólni neki, hogy örömödre tegyen....

2018. máj. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Ez nagyon gáz, hogy kielégületlenül hagy, ezt csajként mondom. Mondd neki, vagy jelezd neki, hogy mit szeretnél, szerintem meg kell tudnotok ezt beszélni, mert ez így probléma.
2018. máj. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Még fiatal lehet te vagy neki az első nem? És még tapasztalatlan. Irányítani kell szépen és akkor majd csinál mindent , amit akarsz. Bár sok férfi elvárja a dolgokat , mert nincs meg benne az igazi irányítás. Persze a nőnek is meg kellene tennie magától is, de pl. én irányítani szeretek és mindent teljesítenek a csajok, irányítsd szépen te is, ha másképp nem megy. Nem erőszakosan , hanem tudatosan erre figyelj!
2018. máj. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

3. szoktam neki említeni hogy mit szeretnék néha olyankor van de legtöbbször látom hogy nincs hozzá kedve.


4.Szoktam írányitani

2018. máj. 19. 10:56
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valóban szeretni kell hozzá a másikat feltétel nélkül. Nálam ez alap kérdés, nem minden szexuális együttlétnél van, hogy leszopom, de persze vannak napok, amikor random megteszem de csak ennyiben maradunk nincs utána köztünk semmi. Elvárások pedig szintúgy, inkább "elvi" kérdések. De ez szerintem még abból is adódhat, hogy most még valóban nem áll rá lelkileg készen, esetleg fél (mert a lelke mélyén úgy érezheti nincs tapasztalata és valami nem jól sülne el ) effektíve az is lehet nem, hogy nem volt még aki megtanítsa ?! Az első nekem is béna volt és kínos is kicsit, de aztán azzal az emberrel házasodtam össze, nem úgy kezelte, hogy ajj ezt hogy nem lehet normálisan. Ő volt az , aki megtanított. Sőtt ezt az elején úgy is csinálhatod, hogy magadnak tanítsd be . Persze a szó jobbik értelmében ;)
2018. máj. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

Sok lány nem szeret szopni, vagy oriálisan kényeztetni, viszont elvárja, hogy te igen.

Az is benne lehet a pakliban, hogy ő teljesen abban a hiszemben van, hogy ez neked élményt okoz, hogy őt kényezteted így.

Kicsit önző a barátnőd, jobban figyelhetne rád is.

Ha pedig nem szereti, akkor mondja meg a szemedbe. Ez lenne a tisztességes. Ha már mondani kell, az régen rossz.

2018. máj. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Megfogalmaztad az okot, legtöbbször látod, hogy nincs hozzá kedve. Ő egyszerűen ilyen, nem kedveli a szopást, előfordul. Szó nincs arról, hogy csak azért nem teszi meg, mert nem irányítasz, ha imádná a farkad a szájában érezni, rácuppanna kérés nélkül, hidd el. Ezt el kell fogadnod, annyit tehetsz, hogy mindig gondoskodsz róla, hogy tiszta és illatos legyél odalenn, soha ne érje kellemetlen szagélmény, ne élvezz a szájába, s így szép lassan talán megszereti. Ami viszont fontos, hogy az irántad való szerelmét emiatt ne érezd kevesebbnek. Baromság az a mondás, hogy ha szeret, megteszi.

n35

2018. máj. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
utolsó higiénia adott több időt töltök a fürdőszobában mint egy nő.Volt olyan hozzá szólás hogy ügyetlen benne ez egyáltalán nem igaz ő is tudja nagyon jól sokszor mondom is.
2018. máj. 19. 13:29
 10/12 anonim ***** válasza:

Passzoltok az ágyban? Miért? Mert arra nem képes,hogy kielégítsen téged? Szép.. .

Tudod en is lány vagyok,egy évvel fiatalabb,mint a barátnőd. A párommal nekünk abszolút ösztönösen jön a kölcsönösség. Ha pedig valami nem oké akkor megbeszéljük aktus előtt/után.

Olyan még nem volt,hogy egyikűnk ne azt kapta volna,amire vagyik. Kb úgy néz ki,hogy ez a lány

-elképesztően ostoba

-nem szeret eléggé,önző

-túl prűd

-nem őszínte veled valamivel kapcsolatban

-undorodik az oráltól

-szexualis analfabéta


Minnél előbb beszéld ezt meg vele ha azt akarod,hogy változzon.

2018. máj. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!