Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az igaz hogy a nagyobb farkú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz hogy a nagyobb farkú srácok kevesebb ideig bírják az ágyban mert nekik minden punci szűkebb?

Figyelt kérdés
ezen beszélgettünk múltkor barátnőkkel és nem tudom igaz lehet e, lányok nektek mik a tapasztalatok? fiúk ti csak őszintén
2018. máj. 18. 22:14
1 2
 1/14 MessorKing18 ***** válasza:
47%
Sajnos igaz
2018. máj. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez hülyeség. Akkor a csikkfaszu meg lekonyul a tágban mert nincs inger...
2018. máj. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Páromnak 19/5, és soha senki nem bírta olyan sokáig, mint ő. Előtte volt 10-18 cm között, változó volt, hogy meddig bírták. Szerintem nem ezen múlik, hanem, hogy metélve van-e, vagy nincs, mennyire érzékeny, vissza tudja-e tartani, stb...
2018. máj. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Semmi köze hozzá hogy metélve van vagy nincs.
2018. máj. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ennek semmi teteje. :)
2018. máj. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%
Nekem tényleg elég vastag farkam van, de nem az múlik rajta, hogy sokáig bírom-e, hanem hogy eleinte nehéz berakni, ameddig nincs rajta elég nedvesség.
2018. máj. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hogy ne lenne köze. A metéltnek mindig szabadon van a makk, így nem olyan érzékeny. De gondoljon mindenki amit akar :D
2018. máj. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Semmi köze hozzá. Van akinek van rajta és egy óráig is képes húzni.
2018. máj. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor asszem rosszul fogalmaztam. Nem azt mondtam, hogy minden metélt tovább bírja, csak felsoroltam pár tényezőt, ami befolyással LEHET a dologra. Több helyről hallottam már, hogy úgy érte el, hogy tovább bírja a nem metélt, hogy hátrahúzott bőrrel hordta a gatyában a pélót. De mellette felsoroltam azt is, hogy lehet gyakorolni a visszatartást, aminél lényegtelen, hogy metélt-e. És persze ott vannak a genetikai adottságok, amin vagy lehet segítenj, vagy nem. A lényeg: nem a vastagságon múlik, hogy ki meddig bírja a szexet, hanem több tényezőn múlhat.
2018. máj. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Persze hogy igaz.

Egyébként még mindig nem a hosszúság hanem a vastagság számít a szűk lyukban. Vajon van különbség a 20/5 meg a 15/5 között? Mindkettőnek egyforma vastag mégis hosszabb az első.

2018. máj. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!