Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmet tegnap ujjaztam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet tegnap ujjaztam meg először és a puncija felsőrészénél ilyen redős volt, az a G pont?

Figyelt kérdés

És hogy kell jól szexelni? Mert itt mindenki azt írja, hogy nem a méret a lényeg, hanem a technika. Hogy értitek ez? Nekem sajnos nem valami nagy a péniszem.:/


Légyszíves normálisan válaszoljatok!

Köszi!:)


2018. máj. 12. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Az a G-pont ahol a barátnőd mondja, hogy “ott jó... ott csináld”. Tanuljatok meg kommunikálni szex közben. Megkönnyítitek az életetek.
2018. máj. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Nincs általános módja, hogy jó legyél. Mindenki mást szeret. Akkor vagy jó, ha azt csinálod amit a barátnőd élvez, pont úgy ahogy élvezi. Ehhez viszont tényleg kommunikálnotok kell közben.


Ezt ne úgy képzeld el, hogy miközben ujjazod hivatalos pókerarccal bejelenti, hogy "igen, most érted el a G pontomat". Figyeld az apró jelzéseit, hogy mikor élvezi és te is jelezd, ha valamit jól csinál. Ha valamit máshogy szeretsz ne félj megmutatni, és őt is kérd erre. Ha elég bátrak vagytok, magatokhoz is nyúlhattok egymás előtt. Ebből tud a leginkább tanulni a másik, és hidd el, nem ciki.

2018. máj. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Igen, az a G pont! A többi kérdésedre már válaszoltak.
2018. máj. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jo helyen kapirgálsz
2018. máj. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ti már tudjátok azt, ami még orvosilag sem bizonyított! 🙂 [link]
2018. máj. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

1. A punci a női nemiszerv külső, látható részét jelenti. Amiről te kérdezel, az a hüvely, ami belső nemi szerv.

2. A hüvely belseje redőzött, mint egy gégecső, mindenhol. Ez az izmok miatt van így, ez biztosítja, hogy ki tudjon tágulni.

3. A "G-pont" simogatásával valószínűleg a csikló nem lárható, belső részének a hüvelyre támaszkodó végét ingerled.

4. Mindig a lehető leggyengédebben kezdd az érintéseket, és mondd, hogy mit csinálsz, kérdezd, hogy jó-e.

2018. máj. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy az volt a G pontja:) neki csak ott olyan inkább, nincs két egyforma punci sem ahogy sex sem:) mindenki mashogyan csinalja, annyit tudnék tanacsolni hogy te ismered a barátnődet annyira hogy tudd mi a jo neki, mitől izgulna fel s csinald azokat a dolgokat amik felizgathatják. Ahhoz elég ugy megérintened, megsimítanod a bőrét, csokolgatni hogy felizguljon s utanna a tobbi adja magat:))
2018. máj. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
ezt csak rossz nyelvek beszélik :D
2018. máj. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, nekem az a legelejént van, a G pont nekem beljebb van.
2018. máj. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!