Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ramehet a kapcsolatunk a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ramehet a kapcsolatunk a szex miatt?

Figyelt kérdés

18 eves korom ota vagyok a parommal en akkor meg szuz voltam amikor osszejottunk, o nem, sok lannyal volt mar.

Az az igazsag, hogy nem sokszor elvezem a szexet. Hat eve vagyunk egyutt. En ugy erzem, hogy neha mas dolgokat/helyszint is kiprobalnek.

Egyebkent semmi gond a kapcsolatunkkal, en probalok kezdemenyezni mas szituaciokban is nem csak az agyban de o eleg konzervativ. Szeretnem, ha neha random a konyhapulton vagy barhol...... de en mondjam neki, ha magatol nem szeretne?! Nem szeretnek emiatt szakitani vele de ez hosszu tavon meddig mehet meg?!


Velem lehet a baj?


2018. máj. 11. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő elégedett vele, akkor csak részedről. Azt meg csak te érezheted. :/ Amúgy meg valószínű nagy kamu, hogy sok nője volt, ha ennyire lapos a szex, meg konzervatív. Fiatal vagy még, sok hal van a vízben ugye...
2018. máj. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen...igazából itt nagyon úgy néz ki hogy nem passzoltok szexuálisan és ez az egyik alap pillére egy párkapcsolatnak.Ha már nem élvezed a szexet és nincs meg a kémia akkor mond meg neki hogy szeretnél új dolgokat is kipróbálni hogy vissza hozd a szenvedélyt.Ha nemet mond és nem is próbálkozik akkor sajnos ez eddig tartott.Miért mondanál le magadról mikor egy pár kapcsolat az a miénk, rólunk kell hogy szóljon a mi dolgainkról.Ha nincs mi akkor nincs értelme folytatni főleg ha a szexben nincs mi akkor aztán tényleg zsákutca szerintem.
2018. máj. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A mennyiseggel nincs baj, hanem a minoseggel. Lehet csak az hajt hogy massal nem voltam? Nem tudom elkepzelni milyen massal.

Kellemetlennek tartom ezt elmondani neki. Probaltam mar celozni is meg siman csam ramaszni de sajnos nem reagal ra...

2018. máj. 11. 23:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, nekem is több éves kapcsolat, vele vesztettem el a szüzességem. Egyre inkább érdekel, milyen lehet mással, de megcsalni meg nem akarom/tudnám. Patthelyzet. :|
2018. máj. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, most lehet hogy szemétnek tűnök de túl vagyok egy két barátnőn de még mindig érdekel milyen mással...egyszerűen szeretném tudni csak hát a legtöbb csajszi az egyből párkapcsolatot akar meg minden de legalábbis akikkel én találkozok szóval vagy ez vagy a 0 szex ami meg nálam nem megoldás mert elég nagy a libidóm.Neked még könnyebb a helyzeted ilyen szempontból.Ha a jelenlegi párod nem érti meg vagy nem fogadja el ezt akkor engedd el, ha ilyen vágyaid vannak ami teljesen érthető és nem engedi hogy "élj" akkor nem hiszem hogy teljesnek mondható a kapcsolatotok.De ez csak egy vélemény persze.
2018. máj. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha a szexuális igények nem találkoznak az bizony hosszútávon problémát okozhat. Elmondásod alapján te túlfűtöttebb vagy mint ő, csak lehet ebből ő semmit nem vesz észre, mert balf.sz. Biztos vagyok benne, hogy 100x jobban tudnád élvezni a szexet hasonló beállítottságú partnerrel.

Egy kis mocskosság kell a szexben, hogy ne laposodjon el.

2018. máj. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jól írod. A változatosság itt elsősorban azt jelenti nálad, hogy mással is kipróbálnád. Ez ilyen amikor valaki az első pasijával van hosszú éveken át. A döntés a tiéd és ne könnyű.

Félrelépni nem szép dolog és nem is egyszerű, mert olyannal nem jó aki közel van. Olyat kellene találnod aki nem kavar be az életedbe ha mégse jön be. De ha meg nem lépsz félre, akkor meg dagonyázol még éveken keresztül ebben és sajnálod majd az elvesztett éveket ha mégis egyre rosszabbul érzed magad.

Vagy

.

Szakíthatsz, de azt írod minden más meg rendben van a pasiddal... Mondom. nem könnyű.

2018. máj. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A vágyaid természetesek. A pasid sok nő után sem tudja hogy mit is kell csinálni egy nővel ami elég nagy baj. A szex lelki érintkezés is ami bensőséges és intim. Enélkül a kapcsolat kiüresedik és barátivá válik amiben csak a nagyon toleráns felek fogják hosszútávon elviselni a másik hülye szokásait....

35F

2018. máj. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amúgy ha érdekel hogy mit csinálok én a nőkkel ami bejön nekik írhatsz és adok gyakorlati tippeket.

35F

2018. máj. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!