Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem sikerül a behatolás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül a behatolás?

Figyelt kérdés
Már többször próbálkoztunk a barátommal a szex ezen részével, de valahogy nem megy. Egy feszítő érzést érzek, nem fáj kimondottan, de mégse megy. Szűzhártyám szerintem már nincs, mert régóta önkielégítek egy 10cm vastag dildóval. Lehet hogy a barátomnak vastagabb van és ezért nem megy? Így szemre nem tudom megsaccolni, de a dildómnál vastagabb, az tuti. Mindketten szüzek vagyunk. Lehet csak ennyire bénák vagyunk mindketten és csak türelem és idő kérdése? Anyira fel szokott izgatni, hogy szinte már fáj hogy nem tudja betenni.

2018. máj. 11. 10:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Hány évesek vagytok? :) egyébként szerintem hosszabb legyen az előjáték illetve az ujjazás legyen több ujjal és utána befog az menni. Ha nem akkor síkosítót használjatok.
2018. máj. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges nem jó szögből próbálja betenni párod..

Próbálkozzatok meg ha elég nedves vagy ,hogy beleülsz , kezdjétek így .

2018. máj. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"régóta önkielégítek egy 10cm vastag dildóval"


Akkor már harangoznának benned...

2018. máj. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A kerülete 10 cm, mérőszalaggal mértem körbe. Már privátban felvilágosítottak hogy ez nem egy és ugyanaz. Bocs. Köszönöm a válaszokat! Igen, lehet, hogy a szög nem megfelelő, eddig csak misszionáriusban próbáltuk, vagy úgy hogy oldalról, úgy egy kicsit jobb volt. Beleülni még nem próbáltam, de kipróbáljuk! Köszi!
2018. máj. 11. 11:31
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

10 centinél ha vastagabb neki ,akkkor gyilkoló van a gatyában.

Linkelj már egy oldalt a dildóról nem tudom elképzelni mekkora lehet egy tíz centi vastag.

2018. máj. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2018. máj. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
négykézláb megy szerintem a legjobban, nekem is úgy ment a legegyszerübben és nem fájt annyira
2018. máj. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ezt is kipróbáljuk, köszi! Én 19, ő 20.
2018. máj. 11. 11:47
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy a pasid farka nem is olyan nagy csak amikor ránézel egy dublőr van ott és mikor berakná összemegy és vissza mászik a herébe lehet.... nekem is visszaszokott mászni f/70
2018. máj. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Megmutassam hogyan kel behatolni ? Aztán utána menni fog nektek is.

31/f

2018. máj. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!