Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nők! Ti járnatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nők! Ti járnatok nőgyógyásszal?

Figyelt kérdés

2018. máj. 9. 23:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy barátnőm Ő mindig mondta hogy tuti nem járna nőgyógyásszal mert már immunis lehet a puncira :)
2018. máj. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
A fogorvos meg más szájában turkál. Mi a helyzet a plasztikai sebésszel, ha így fognánk fel ahogy sokan írták, akkor ezek sem különbek. Az ember igen is el tud vonatkoztatni, ha nem kedvtelésből csinál valamit. Én pl. képzős voltam és rengeteg aktot rajzoltunk órán. Persze azok a modellek nem igazán szép látványok. Mondhatni, hogy zömmel kifejezetten ocsmányak. De egy idő után, már nem azt látod. Egyszerűen átmész egy teljesen más szemléletbe és ahogy dolgozol azt látod szépnek. Egy szép fény reflexet látsz, vagy egy olyan furcsa idomnak mint az emberi lábnak a rövidülését stb. Ha egy szép nő lenne ott sem azt néznéd egy idő után, hogy hú de jó nő ez, hanem olyan szempontból figyeled csak ami a munkádhoz kell. Ez ilyen egyszerű. E mellett meg semmilyen kihatással nincs az emberre. Nem jut az eszébe mikor egy lánnyal van, hogy hány kövér, szottyadt öregasszonyt néztem több száz órán keresztül.
2018. máj. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 (:Puszedli :) ***** válasza:
43%
Én nem hiszem hogy tudnék nőgyógyásszal járni. Mindig arra gondolnék H mikor hozzám érné vagy ha a kezére néznék H mindennap másokban volt még ha kesztyű is visel közben. Attól H orvos nem mind hűtlen. Nem tudnék elvonatkoztatni.
2018. máj. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

9.-es! Akkor ahogya az 1. okban irtad, a tűzoltó, vasutas, rendőr stb. Is kiesik nálad? Mert azok is járnak éjszak melózni.

az a 2. Ugyan kik a szeretők? Szerinted mitől lazább erkölcsüek az ott dolgozók, mint bármely más munkahelyen?

2018. máj. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!