Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pontosan mi alapján határozzák...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pontosan mi alapján határozzák meg, hogy milyen méretű férfinak milyen méretű óvszer kell? Hogy is megy ez?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, nem egy kiskölyök vagyok, aki idejekorán akar belevágni a szexbe. :) Lány vagyok. Már régóta érdekel, hogy tulajdonképpen mi alapján is megy ez, hogy lehet kiszámolni, kisakkozni, hogy egy férfinak most milyen méret kell? Rá van írva a csomagolásra, hogy x cm/mm esetén kell ez, vagy van rajta egy XL, és annyi? Hogy őszinte legyek, eddig nem nagyon böngésztem a kotonok között a boltokban, ezért elég fogalmatlan vagyok ilyen téren.

2018. máj. 9. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Rá van írva,hogy hány mm-s az átmérője.

A legtöbb helyen 53-56 mm-est árulnak,hiszen az az átlag.Egyébként ezt a férfinak kell kitapasztalnia.


Itt egy mérettáblázat:


Kerület cm-ben / óvszer méret


9.5 - 10 cm / 47 mm

10 - 11 cm / 49 mm

11 - 12 cm / 53-56 mm (normál méret)

12 - 13 cm / 60 mm

13 - 14 cm / 64 mm

15 - 15 cm / 69 mm

15+ / erre is jó a 69-es

2018. máj. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a felvilágosítást, így már mindent értek :)
2018. máj. 9. 10:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, én elég régóta vásárolok, használok óvszert, de soha nem vettem méret szerint,sőt nem is láttam még méretezett óvszert, csak a normál méretűt. Gumiból van rugalmas, tehát tágul, vagy szűkül amekkorára kell (persze szűkülni csak, az alap méretéig). A normál méret valóban 53-56 között van (átmérő mm-ben). Ezt is csak 1 perc keresgélés után leltem meg a doboz alján baromi apró betűkkel ("Szélesség:53+/-1mm")Más gyártóé lehet más méret, volt olyan ismerősöm aki pl azt állította, hogy neki az egyik gyártóé szűk, de fene tudja mi volt az igazság ebben.
2018. máj. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Neked átlagos a méreted,így persze,hogy nem kellett sokáig keresgélned a méretek között.

De ,akinek nem jó az átlagméret,annak muszáj valahogyan tájékozódnia.

Márka és márka között is van különbség ugyanazon méretek között.Pl.a Masculan átlagosa túl szűk,igazából átlagnál kicsivel vékonyabb péniszre való.

2018. máj. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 13,5cm a kerülete(4,8cm vastag). Amikor először vettem kotont nem értettem miért szorítja el, hiszen 53mm-t ír. Aztán vettem XXL-t de azok is csak 56-57mm-esek voltak, amik szintén nagyon szorították. Utána rendeltem mysizet, ahol 64mm-est ajánlottak, de az meg már kicsit laza volt. A 60mm-es lett végül tökéletes, amit boltban sajnos nem lehet kapni.

Teljesen abszurd. Átlag feletti vastagsággal rendelkezem és csak neten tudok rendelni. Ellenben hosszra 19-20centiig vannak, ami meg a férfiak 1%-ának sincs.

2018. máj. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenki segítségét :)

Így már van egy halvány fogalmam a dologról.

2018. máj. 14. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!