Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, te hasonlitgatjatok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, te hasonlitgatjatok a baratnotok mas csajokhoz?

Figyelt kérdés

Lattam egy kerdest, onnan jott az otlet,hogy megkerdem.. "Huuu az a csaj 10/10 de megdugnam, a baratnom csak olyan 6-7pontos hozza kepest"

Komolyan ennyire gusztustalanok vagytok ? :D


2018. máj. 8. 10:06
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
bocs, elirtam: ti*
2018. máj. 8. 10:07
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.
2018. máj. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 xKakashix ***** válasza:
100%
egy normális pasi nem csinál ilyet, ez elég megalázó a barátnődre nézve, én amúgy is olyan vagyok ha van bnőm más csaj nem érdekel, ennyi 23/F
2018. máj. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Eddig mindig jó csajokkal jártam, szóval úgy szoktam hasonlítgatni, hogy az én csajom 10/10, a többiek meg mennyivel csúnyábbak :D
2018. máj. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2 vagyok. Tehát ha igazán szerettek egy lányt akkor más nő eszetekbe sem jut?
2018. máj. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 xKakashix ***** válasza:
100%
amíg együtt vagyok bnőmmel nem jár más az eszembe, ha mason járna az eszem míg vele vagyok akkor az azt jelentené, hogy nem is szeretem igazán, szóval ez nekem tök ellentmondásos :D
2018. máj. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Igen neked az és ez jó dolog. De azért kérdeztem mert nagyon sok embertől hallottam hogy attól még hogy van barátnője bejonnek neki más csajok is.. De hogy szeretik ettől még.


De nekem is ellentmondásos ez. És nem értem ezért kérdeztem :)

2018. máj. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet max a kisfiúk. Megnézek más nőket is de eszembe se jutna a barátnőmhöz mérni, hogy húúú mennyivel szebb. Azért vagyok a barátnővel mert számomra ő a legszebb és nem azért mert ez jutott...
2018. máj. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 xKakashix ***** válasza:
100%
persze attól még bejöhetnek más csajok is hogy van bnőd, nekem is bejön pl Angelina Jolie de nem gondolok rá :D
2018. máj. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Normális ember ( nő v férfi) nyilván a saját szubjektív rendje szerint is tudja értékelni a saját párját( mennyire szép, stb), és igen, ha lát egy szebb nőt, vonzóbb férfit, azt is konstatálja ...
2018. máj. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!