Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, csaltatok mar meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, csaltatok mar meg a baratnotok? Ha igen, miert?

Figyelt kérdés
2018. máj. 7. 08:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. máj. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én sem.
2018. máj. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

nem csaltam, de kerültem nagyon közel hozzá. Mivel igazán szerelmes voltam és tényleg komoly volt a kapcsolat, ezért nem tettem meg a lépést.


Vannak olyanok akik akarnak csalni, akik keresik azt a nőt akivel lehet csalni, mert izgalmas, új, titkos és ez beindítja őket és vannak olyanok, akiknek csak egyszerűen úgy hozza a sors (mint nálam is), hogy megismernek egy másik lányt, akivel valahogy egyből klappol minden, tetszetek egymásnak, nagyon jól érzitek magatokat és ha nem lennél kapcsolatban, tudod, hogy már a lányt régen megcsókoltad volna.

Valahogy az univerzum humora az, hogy akkor találsz ilyen lányokat, amikor kapcsolatban vagy és nem akkor mikor szingli vagy :)

De talán azért is klappol ennyire köztetek minden, mert kapcsolatban vagy és teljesen máshogy viselkedsz mikor "ki vagy éhezve".

Pasiként kijelentem, hogy nagyon nehéz ellen állni egy hirtelen támadt szerelemnek, egy gyönyörű lánynak aki ott van hirtelen előtted és veled akar lenni, főleg ha esetleg 3 hétig külföldön vagy és soha nem derülne ki az az éjszaka... de meg lehet állni

2018. máj. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyszer sem tudok szerelmes lenni, te meg egy idoben 2lanyba is.. erdekes
2018. máj. 7. 09:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem...de utólag bánom egy kicsit.
2018. máj. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amikor megcsaltak, akkor valahogy a sors mindig elém lökött egy lányt, akivel én is megcsaltam a másikat.

Sosem a bosszú hajtott, hanem inkább csak sorsszerű volt. Hogy értsétek: pl. volt olyan, hogy elmentem baráti társasággal sörözni, fáradt voltam és éhes is, szóval az alkohol nagyon hamar a fejembe szállt ...és akkor csapott le rám egy lány, akivel már csókolóztam, mire egyáltalán felfogtam, hogy mi történik.

40F

2018. máj. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem. Ellenben az rendszeres, hogy egy lány velem akarná megcsalni a párját, vagy esetleg velem akarna átfolyni egyik kapcsolatból a másikba. De erre sem vagyok vevő. Szóval már egy ideje ott tartok, hogy nem is foglalkozom lányokkal. Mert az én tapasztalatom az, hogy mind ezt csinálja. Közben meg álszent módon mind arról sír, hogy a fiúk azok akik megcsalják a lányokat.

Bár olyan volt, hogy flörtöltem elég keményen lányokkal, mikor volt barátnőm és sajnos akkor egy rövid időre el is felejtettem, hogy nekem van barátnőm. De kb 5 perc után eszembe jutott, hogy van és gyorsan kieveztem a helyzetből. Volt, hogy elég kényelmetlen szituációk voltak. Azért azt még hozzátenném, hogy nem is voltam szerelmes még soha olyan lányba akivel együtt voltam. Ennek ellenére így is elképzelhetetlen számomra, hogy megcsaljak valakit.

2018. máj. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen.

Tiz eve mar le akartam fektetni egy not, foiskolas koromtol. De mindig volt valakink aki nem a masik. Na decemberben epp ossze is jott mert a pasija mar nem ugy teljesit en meg epp latogattam ot es tettem ehy probat. Megerte. Vegre volt minden amit tiz eve ki akartam vele probalni. S meg egyeztunk abban hogy titok marad a masik miatt. Nekem is van valaki, de ezt regebb ota terveztem. S titok marad a tobbi is. Marciusban volt meg egy alkalom de szerintem lesz is meg.

2018. máj. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen mert régóta elhanyagolt vagyok és jó lenne megint mert itthon alig van szex és az se elég tartalmas...

35F

2018. máj. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!