Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire fontos a szex a nőnek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a szex a nőnek?

Figyelt kérdés
Hosszutávu kapcsolatrol van szo. Ha a férfi lelki beálltottságu nem annyira testi, az kizáró ok? Mondjuk művészlélek. A szerelmet inkabb lelkileg éli meg, nem testileg.

2018. máj. 5. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én k*vára szexfüggő vagyok és csillapíthatatlan a libidóm. De nyilván egy aszexuális, vagy alacsony szexuális étvággyal rendelkező nőnek tökéletes partner lennél.
2018. máj. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5%
Én férfiként testi és lelki is vagyok! Még sem akar megismerni egy nő sem!
2018. máj. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van aki állandóan szexelne, és van akinem egyáltalán nem hiányzona. A többség pedig nyilván a kettő között van. Engem zavarna, de szerintem van esélyed olyat találni, akit nem. Érdemes nyílt lapokkal kezdeni, mert mindkettőtöknek kellemetlen ha hónapok után derül ki, hogy mások az igényeitek.
2018. máj. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a művészlélekségtől függ. Valószínűleg alacsony a tesztoszteronszinted.

De vannak nők, akik elvannak kevés szexszel is, szóval találhatsz olyat, akinek így megfelelsz.

2018. máj. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3. igen így kellene nyílt lapokkal játszani, de ahhoz az kell hogy legyen olyan nő aki hajlandó is megismerkedni. Sajnos elég nehéz ilyent találni. Aki eddig megismert és szexeltünk az imádott vele lenni.
2018. máj. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem attól függ, hogy valaki nő-e vagy férfi. Minden nő és minden férfi más. Vannak olyan nők, akiknek csillapíthatatlan étvágya van szex terén, valakit pedig abszolút nem is érdekel.

Nekem speciel nagyon fontos, pár nap kielégülés nélkül és már a falat tudnám kaparni. A túl lelkizős pasik pedig nem jönnek be. Persze, egy pasinak is legyenek érzései, de azért ne legyen túlságosan érzékeny. Tehát nekem pl. abszolút nem jönnél be. De vannak ugyanilyen beállítottságú lányok, mint amilyen te magad vagy, közülük tudsz magadnak megfelelő párt választani.

2018. máj. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hat ismerek olyat aki inkább ráül valamire vagy földug v mit inkább minthogy barátság extrákkal legyen egy férfival.

De van olyan aki nem irtózik ettől.

Bele mennek egy ilyenbe , komoly kapcsolat is lehet belőle. ::))

2018. máj. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!