Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kiakarom nyalni a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakarom nyalni a barátnőm fenekét. Beteg?

Figyelt kérdés
Ez beteg dolog? Nem kakis szex meg mittudom én..tiszta sima ott neki,néha mikor lent csókolom oda nyalok és olyan izgató,de ő inkább húzódik.. ez beteges tőlem?
2018. máj. 4. 23:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez normális a nők esetében. Én is mindenhová bedugnám a nyelvem egy jó csajnak de a fenék esetében a higiéniai követelmények tízszeresen fontosak. Benyalni csak kimosakodás után nem kellemetlen de gondolom ez nem volt meg neki így érthető hogy húzódozik. Ha a bélben van salakanyag akkor pedig amúgyis kellemetlen lehet a dolog még plusszban. A fenékből jön az anyag akkor is ha nem csinál az ember semmit sem. Termeli a síkosító nedvet és a finggal jön ki a korom is. Ez nem vicc. Próbáld ki hogy fürdés után egy-két napig nem mész nagyvécére és fehér papírral töröld ki. Barnás lesz.

Emiatt fürdés után szoktam én is csak perverzkedni a csajjal ilyen módon, de be nem nyaltam sosem mert az megint egy következő higiéniai lépcső mint fentebb említettem.

35F

2018. máj. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
dehogy beteges, tök normális!
2018. máj. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Fogggalmam sincs! Nálunk, az 5 perces misszionárius sötét szobában a teljes repertoár, az előjáték csak időhúzás.
2018. máj. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem vagy beteg, gyakoribb mint hinnéd.

Egy lányismerősömmel beszéltem még olyan fél éve ezt, részeg volt és elfecsegte, szegény ő is nagyon szégyelte magát, ő is ugyanígy betegnek tartotta magát de megbeszéltük.


Semmi rossz nincs ebben, van aki a hónaljakra gerjed, vannak akik a lábakra, van aki élvezi hogy tökönrúgják. Nekem pl nagyon bejövős a dolog, én személyszerint díjaznám ha a párom ilyeneket is bevállalna.


Valamikor próbáld meg vele megbeszélni, ha csak úgy nem megy.

2018. máj. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!