Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Miért szerettek orál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért szerettek orál közben elkalandozni és simogatni a párotok fenekét esetleg ujjal simogatni a popsilyukat?

Figyelt kérdés
A multkor előfordult, hogy a párom orális kényeztetés közben kicsit lejjebb tévedt az ujjaival és simogatni kezdte a popsilyukat is. Csak simogatás de eddig még nem csinált ilyet. Kicsit meglepödtem de nem szóltam semmit. Fura volt mert még sosem csinált ilyet de nem volt rossz sőt egész kellemes. Utána viszont elgondolkoztam rajta, hogy vajon miért tehette. Férfiak ezt ti kifejezetten szeretitek? Mármint felizgat titeket? Illetve ti is szeretnétek ha mondjuk egy nö simogatozna ott?
2018. márc. 17. 07:59
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kimaradt, hogy kicsit feszélyezve éreztem magam.. bár tisztán tartom magam nyílván ez alap dolog, de szokatlan volt a szitu. De gondolom mivel ő szerette volna nem kell, hogy így érezzek.
2018. márc. 17. 08:02
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Számomra izgató közben ujjazni finoman a popsid,mikozben a csiklót nyalom,igen izgató,persze csak ha a partner is akarja,kivánja
2018. márc. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szoktam. Olyanra is volt példa, hogy a “popsilyukát” nyaltam, míg ő a csiklóját izgatta magának és el nem ment. Meg olyat is szoktam, hogy nyalom/ujjazom és közben jól benyálazott ujjal simogatom ott, vagy esetenként az ujjam is bedugom egy olyan, kényelmes pontig, amíg komolyabb erőltetés nélkül bemegy. Őrületes nagy orgazmusokat lehet vele elérni, ha jól csinálja az ember...
2018. márc. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Mert férfiként is izgató ezt csinálni a nőnek.
2018. márc. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Írod, hogy kellemes volt. A fiúknak is ugyanúgy. A popsilyuk és környéke erogén zóna. Nemtől függetlenül, beljebb is, bár sokaknak vannak gátlásaik.
2018. márc. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy izgato. Akikkel regebb ota egyutt voltam, oket mindenhol ki szoktam nyalni.. imadtak.
2018. márc. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem férfi vagyok, de az is lehet, hogy így próbálja meg kipuhatolni, hogy mennyire vagy vevő az análra..

Tudod először csak simogatja, aztán bedugja az ujját, később pedig felhozza az anált.. (Legalábbis itt ezt szokták tanácsolni a hapsiknak rávezetésként :D). Szóval ha később beljebb merészkedne az ujjával, akkor közöld, ha neked nem fekszik a dolog.

Fordítva persze nem annyira tolerálják, mert b*zis szerintük..

2018. márc. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Amikor beszéltünk az análról azt mondta, hogy ő sem vevő rá meg én sem vagyok. Nem gondolom, hogy ez azota változott volna illetve tudom, hogy nem csinálna semmi olyasmit a megkérdezésem nélkül. Már az ujj bedugást sem. Vagy szerintetek lehet, hogy bár nem volt vevő rá de most mégis eszébe jutott, hogy kiprobálná?
2018. márc. 17. 09:13
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

En is szivesen rátappintok a barátnom segglyukára. Furdés kozben is nagyon szivesem végigmosom, ebbe a feneke és a lyuk is bele tartozik. Valamiért izgat az ott engem, már csak az is, hogy megfoghatom neki. N8lunk sincs anál, nem akarja, így nem eroltetem. De valahogymégis mintha kozelebb érezném magam egy kicsit hozzá. Vagy az hogy tiltott teruleten járok, de ez még negedélyezett. Magam se tudom hidd el, de valahol azért benne van az anál felé valo vonzodás biztos, csak mégis tiszteletben tartja, hogy te nem akarod. Ez egy aféle kozéput. Neked se fáj és neki is izgalmas mégis.

26F

2018. márc. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9 Ebben valóban lehet valami amit mondasz. Azt hiszem rá fogok kérdezni, hogy esetleg megváltozott e a véleménye az análról. Bár az enyém nem, de valóban ez egy jó középút lehetha mégis. :)
2018. márc. 17. 10:02
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!