Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Miért szerettek orál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért szerettek orál közben elkalandozni és simogatni a párotok fenekét esetleg ujjal simogatni a popsilyukat?

Figyelt kérdés
A multkor előfordult, hogy a párom orális kényeztetés közben kicsit lejjebb tévedt az ujjaival és simogatni kezdte a popsilyukat is. Csak simogatás de eddig még nem csinált ilyet. Kicsit meglepödtem de nem szóltam semmit. Fura volt mert még sosem csinált ilyet de nem volt rossz sőt egész kellemes. Utána viszont elgondolkoztam rajta, hogy vajon miért tehette. Férfiak ezt ti kifejezetten szeretitek? Mármint felizgat titeket? Illetve ti is szeretnétek ha mondjuk egy nö simogatozna ott?
2018. márc. 17. 07:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Izgató számomra is a popsilyuk, puncinyalás mellé egy kis popsiujjazás vagy ujjazás mellé popsinyalás a legjobb.
2018. márc. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 mikeXxX ***** válasza:
Kb 8 éve vettem észre hogy ez sok nőt felizgat akit látok hogy vevő rá annak csinálom akinek meg nem jön be az jelzi hamar 😊 ! 38f
2018. márc. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!