Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ha fáj neki? Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha fáj neki? Mit csináljak hogy kevésbé fájjon neki?

Figyelt kérdés

Összejárogatok pár hete egy elég vékony kiscsajjal,nagyon kis csini meg minden.

Viszont a szex sokszor nagyon fáj neki,ami érthető mivel 20-21 centi körüli a farkam,viszont ilyenkor rosz látni rajta ha fáj neki,előjátékon meg sikosítón kívül hogyan tudnék még segíteni neki ezen hogy neki is legalább olyan jó legyen az aktus mint nekem?Milyen pózba lenne érdemes próbálkozni?Képet tudok mutatni a farkamról is meg a csajsziról is annak akit érdekel!


2018. máj. 4. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
En is ebben a cipoben jarok mar fel eve, es sajnos csak a szakitast latom jo megoldasnak.
2018. máj. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Női logikám azt mondja, hogy ilyen mérető pénisszel nem kéne erőltetned a tövig behatolást.


Nem csak fájdalmat okozhatsz neki, hanem vérzéssel járó méhszáj sérülést is.


Ha meg a vastagság is gond, akkor úgyis ott fog hagyni, ha egyszer kínlódás neki a szex élvezet helyett.

2018. máj. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

"nem kéne erőltetned a tövig hatolást"

Ugye ezt nem gondolod komolyan?Mondtam én ilyet hogy tövig akarnám tolni?Ha akarnám se menne de nem is erőltetem.

2018. máj. 4. 23:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor miért fogalmaztál úgy, hogy "sokszor nagyon fáj neki, ami érthető mivel 20-21 centi körüli a farkam"?
2018. máj. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Miért szerinted egy ilyen méretű pénisz csak akkor fájhat ha tövig tolják?

Gondolkozz mielőtt ilyet kérdezel.

2018. máj. 4. 23:48
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg esetleg te gondolkozz el azon, hogy ha nincs benned annyi önkontroll és odafigyelés, hogy ne legyen olyan mély a behatolás, hogy fájdalmat okozz neki élvezet helyett, akkor te most azért nem tolod tövig, mert figyelsz a partneredre, fontos neked, hogy neki ne fájjon, vagy azért, mert anatómiai okokból fizikai képtelenség tovább tolni fájdalom árán is.
2018. máj. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha gondolod küldj képet. Segédeszköz lehet nem lenne olyan rossz tágítani őt
2018. máj. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%
A pénisszel ellentétben a hüvely egy rugalmas, izomszövettel határolt szerv. Csak ő tehet róla, hogy nem hajlandó alkalmazodni hozzád, szidást érdemel.
2018. máj. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is te gondolkodj kérdező. Fogalmazásból egyes!
2018. máj. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nálunk is hasonló a helyzet, az én pasimnak is ilyen mérete van. a sikositó sokat segit meg az ujjazás. azt a pózt javaslom amikor oldalról teszed be. küldhetsz képet, szívesen megnézném.
2018. máj. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!