Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok elélvezni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elélvezni?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, több éve próbálkozom más partnerekkel, kipróbáltam már análisan is, vibrátorral is próbáltam magam izgatni, de egyszerűen semmi :/ és már sírni tudnék az egésztől. Biztosan nem a volt párjaimmal volt a baj, vagy a mostanival, hiszen már vibrátorral is próbálkoztam de még azt is alig élvezem. Olyan mintha teljesen érzéketlen lennék lent és semmit nem tudok csinálni. Szex közben inkább megjátszom, hogy élvezem, hogy ne legyen kínos hogy igazából csak feküdnék, mint egy farönk. Az a fura, hogy sok dolog fejben izgat, ezeknek a dolgoknak nagy részét már megvalósítottam, de fizikailag már nem élveztem, csak ahogy képzelődtem róla. De már egyre inkább a képzelődést sem élvezem a fejemben. Nem akarok érzéketlen lenni. Fiatal vagyok, nem szeretném úgy leélni az egész életemet, hogy még egyszer sem sikerült elélveznem...

2018. máj. 3. 23:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kézzel próbáld ne vibratorral

Tapasztald ki mi izgat fel téged és akkor csináld ezeket

Akkor könyebb lesz rajonnod hogy tudsz gyorsan elmenni

2018. máj. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nyilván próbáltam az évek során kézzel is, de nekem ez olyan mintha a bokámat vakarnám meg. Nem vált belőlem ki konkrétan semmit.
2018. máj. 5. 18:02
 13/14 anonim ***** válasza:
Milyen hosszan áll fönn ez az állapot? Láttam írtad ugyan h évek óta próbálkozol, de mégis hány éve történik ez? Kerültél már az orgazmus közelébe legalább? Van esély rá h csak a tapasztalatlanság áll az utadban? Éltél át bármi traumát a múltban? Gondolok itt arra hogy, lehet csak egy rossz emlék, élmény ami kudarcba fulladt nem engedi h el lazulj. Képes vagy ellazulni, van valami ami a legjobban bevált, amivel a legmesszebb jutottál? Nem faggatózni akarok, csak igyexem 5letelni, hátha nem szakemberhez kell fordulnod, csak át kell törni a gátat ha rájössz mi lehet az. Nem lehet h csak kétségbe vagy esve és nagyon ráfeszülsz az orgazmusra? Igazábol a csikló és a kisajkak televannak érzőidegekkel és azt nem tartom valószínűnek ha történik velük valami abból ne érezném semmit. Extrém esetben nem kizárt, mert létezik olyan betegség h valaki nem érez fájdalmat, sem meleget, sem hideget ami nagyon veszélyes is és ritka is. Vagyis ez nem valószínű nálad. Létezik olyan viszont h nincs hüvelyi orgazmusod, csak csiklói, vagy fordítva. Ér szakemberhez fordulni ilyen problémával egyébként, de lehet csak jobban bele kell ásnod magad a kiséletezgetésbe, írj rám ha van kedved erről beszélgetni bátrabban is akár, remélem találsz megoldást, drukkolok.
2018. máj. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudom, hogy azóta megoldódott-e a probléma, de én is kíváncsi lennék, hogy mire jutottál.

Hasonló cipőben járok és már őszintén kezdem azt hinni, hogy nincs más hátra, szakemberhez kell fordulnom.

Veled ellentétben én képes vagyok de csakis a csiklóorgazmusra, és kizárólag maszti közben, esetleg álmomban, félálomban (alvás közben nyílván nem ér fizikai inger, csak az idegpályáim és az agyam dolgozik - mégis sokkal intenzívebb az élvezet.)

Viszont párommal intim együttlétek során még soha nem éltem át orgazmust semmilyen formában.

Tizenhét éve semmi... nagyjából azóta élek nemi életet. Izgalomba jövök valahogy, kicsit még élvezem is a szexet, de csak kis ideig, majd egyre inkább zavaróvá válik, és nincs értelme folytatni, hiszen a párom elment, én pedig úgyse vagyok rá képes...

Nem stresszelek rá, nem masztizok túl gyakran, sőt... nem használok semmi mást csak a kezem, tehát nem ingerlem túl magam.

Elég érzékeny vagyok, jó a fantáziám, könnyen felizgulok de nem szex előtt - akkor legtöbbször csont száraz vagyok!

Lehetnek technikai okok is, mert a kommunikációnk kb 0 és nem igazán éreztem még igazi nőnek magam mellette - de kapcsolatunk elején a rózsaszínű köd és a szenvedélyesebb vágyak sem segítettek, szóval passz...


Tehát vannak hasonló esetek, az enyém sem egyedi, de nem adom fel és remélem Te is rajta vagy már a megoldáson.

Sok sikert!

2018. jún. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!