Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy nem bír elélvezni a pasim?

Figyelt kérdés
Szuper jó vele a szex és ő sose volt egy gyorstüzelő. Korábban nem volt ilyen gond, de mindig sok idő kellett neki. Most már 56 éves, és eljutottunk odáig, hogy azt mondja, hogy inkább hagyjuk. Ez nekem rosszul esik, én élvezek, ő nem. Érdekelne hasonló korú férfiaktól, hogy ez a korral jár vagy valami más probléma lehet a háttérben. A pasimat nem zavarja ez egyébként, ez is fura. Vagy csak nem mutatja?
2018. márc. 28. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Hmm , hány éves vagy ?
2018. márc. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
Semennyire.Igen,max a pasi jelző illik rá,férfinak nem szabad titulálni.
2018. márc. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elég idős vagyok ahhoz, hogy tudjam, mitől élvez egy pasi, és még elég fiatal ahhoz, hogy igényeljem a normális páros szexet.
2018. márc. 29. 09:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem mutatja neked ezt, mert azért valljuk be, elég kínos. Bár sokkal fiatalabbak vagyunk (30-asok), de az én férjemnek is volt hasonló tapasztalata. Egyszerűen nem tudott elmenni. Bárhogy csináltuk, bármelyik pózban egyszerűen nem tudott elmenni. Pedig nem volt részeg, es előtte sem verte ki, mielőtt meg valaki mondaná. Szerencsétlen szetizzadta magát h akkor majd most ebben a pózban, aztán mégsem sikerült mert egy darabig jo volt, de aztán valahogy megsem. Legalábbis ezt mesélte. Én mondjuk rekordszámú elélvezést produkáltam akkor este :) egyébként látszott rajta h bántja, meg szeretné is.... a végén megpróbáltam én szájjal, elsőre így sem ment de aztán be vetettünk mindent menjen: olyan pozba helyeztem magam, amit izgatonak talált, meg a sima szopas sem volt elég: ott konkrétan verni kellett, nagyon gyorsan (amit alapból nem szeeeet annyira). Aztán végül meglett a gyümölcse, sikerült elmennie. Nem tudom mi okozta, előtte sem volt ilyen es utána sem.
2018. márc. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Chac Xib Chaac ***** válasza:

Vannak akik gyorsabban, vannak akiklassabban mennek el, ez egyénfüggő - illetve azon múlik, mennyire érzékeny a pénisze, illetve felnőtt korban attól, hogy mennyire tanulta meg a férfi visszatartani magát.

Van akinél nem megy, én is ismerek ilyen embert, egyszerűen azt mondja, hogy majd legközelebb..

Nálam is előfordult már 1x-2x, ilyenkor semmi rossz nem történik, a szex élmény ugyanúgy megvan és hidd el nekünk férfiaknak nagyon jó érzés, ha látjuk a nőt élvezni :)

Ha beszéltek róla az csak jó, de lehet hogy változni nem fog a helyzet.

40/F

2018. ápr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
41éves férfi vagyok. Rettenetesen nehezen tudok elélvezni. Konkrétan az elmúlt pár évben nem jött össze normál sex közben. Életem első aktusa is fél órán át tartott kb (pedig még szerelmes is voltam belé). A barátnőmet nagyon zavarja, próbál tenni azért, hogy ez a helyzet változzon. Fiatal még a kapcsolat, még szerintem meg tudjuk oldani, hogy összejöjjön. Engem annyira nem zavar, élvezem a sexet nagyon és főleg azt ,hogy neki viszont mindig sikerül a csúcsra jutni (addig abba se hagynám semmi pénzért!)Időnként most azt csináljuk, hogy kiverem magamnak aktus után, úgy, hogy ő közben simogat. Akkor kicsit megnyugszik. Ő sokkal jobban aggódik, mint én. Ne izgasd magad annyira, vannak ilyen férfiak. VISZONT! Beszéljetek erről ! MInden férfinak vannak titkos vágyai, ami lázba hozza. Én nem szégyeltem ezeket elmondani a páromnak, aki szerencsére igen megértő, sőt sok esetben élvezi is a játékot ! Nagyon sokat segíthet az ilyen ! Kérdezd és próbálj a kedvére tenni !
2018. ápr. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!