Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40-es pasiként sajna fiatalabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es pasiként sajna fiatalabb nők jönnek be! Létezhet baratság extrákkal?

Figyelt kérdés
Lányoktól kérdezem ti eltudnátok képzelni?
2018. máj. 1. 20:07
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
68%

Tesék kérdező nah láttod,meg kaptad a 40-es kommentelőtöl a válszt a kérdésedre.

Nincs olyan épeszű 20 éves lány aki összejönne egy apukájával egyidős férfival,ha még is van az se szerelemből jön vele össze.

El kellene fogadnod ,hogy 40 éves vagy ennyi idősen 40 éves hölgyekel kellene járnod,nem 20 évesekel.

Én 20 éves fiúkal jönnék össze!!

Üdv:Egy 20 éves lány.

2020. júl. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
85%

Az a baj, hogy túlságosan leegyszerűsítitek ezt a képletet:


Ha egy fiatal lány 40-essel kezd, akkor az csak akkor elképzelhető, ha anyagilag kimagasló helyzetben van, és a lányra is hajlandó költeni (amúgy mi ez, ha nem a prostitúció finomabb változata?). De az ki van zárva, hogy a sármjáért, a jóképűségéért, az eszéért, a modoráért, a kulturáltságáért, a szókincséért, a bölcsességéért, a szexuális tapasztalatáért és kultúrájáért stb. szeretné.


Ha meg egy fiatal lány egy fiatal sráccal kezd, hát ott meg pont elég a hamvas test meg a helyes pofi, totál leszarandó, mi van belül, és mire vitte eddig úgy emberileg, mint anyagilag.


Hát, ez baromira nem ilyen egyszerű, fekete-fehér.

2020. júl. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
35%

Nekem 44 évesen 24 éves barátnőm van a feleségem mellett. Ráadásul 5Ft-ot se költök rá. Mind én, mint a barátnőm jobban nézünk ki mint az átlag. Csak azért írom, hogy megcáfoljam ezt a 40-es papa sztereotípiát. Nm kopaszodom, nincs sörhasam, nem szőrös a hátam. Ellenben magas vagyok, sportos, bőven letagadhatok a koromból, van egzisztenciám, világot látott vagyok, tapasztalt, érdekes, humoros... Ami a slussz poén, hogy nem én hajtottam a nőkre, hanem fordítva. Igazat adok az előttem szólónak, a világ nem fekete és fehér. Az évek és a tapasztalat nem pótolható semmivel, főleg ha az ember intelligens, tudatos helyén kezeli az érzelmeit. Én elhiszem hogy a többség sörszagút büfög, meg lecövekelt az eszek, alszok, sz*rok bioritmusnál, de azért van egy réteg, aki még bőven megállja a helyét ha megmérettetésre kerül a sor.

Ha már a 40-es férfiakat divat leírni, akkor ugyanúgy le lehet írni az összes korosztályt. Ugyanis egy 20 éves kisgyerek mégis mit tud adni? Ha magamat összehasonlítom a 20 éves énemmel, igencsak megmosolygom az egészet. Végül is nincs semmi baj, a 20 éves lányok szintje is ott van valahol a 20 éves fiúk szintjén, szóval nem emelek szót ez ellen.


Ha már korkülönbség, akkor mit szóltok a 20 éves kisgyerek + 45 éves anyuci összeállításhoz? Irónia.


Szerintem az a helyes, ha mindenki a saját elképzelése szerint él, és tiszteletben tartja a másik embert.

2020. júl. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
84%

#43

De az átlagos negyvenes férfiak nem olyanok mint amit leírtál.

A legtöbben nagyon is látszik a kora,és gondolhatod,hogy általában nem az inteligens réteg kezd ki egy 20 évesel.

Én is van olyan negyvenes akinek igent mondanák,még annak elenére is ,hogy az apukám lehetene,de az az a negyvenes korosztály 5 százaléka.

Azért átlagba nem igaz az amit írsz.

2020. júl. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
0%
43... miért , a 24 éves lányok mitől különböznek egy 20 évestől? 😁és ha a barátnőd, hogyhogy nem költesz rá 5 Ft se? Csak D.ug.tok? Az intelligens fejeddel sehova se viszed? 😂
2020. júl. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
0%

#45

Persze ,hogy csak arra kell neki,hisz van felesége,bolond ez a lány hogy bedől neki,de ez már az ő baja.

Láttod jól leírta ,egy 20 éves lány ,egy negyvenes férfinak csak arra kell...SZÖRNYÜ

2020. júl. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
igen
2021. dec. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
50%
nem
2021. dec. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
50%
engem is erdekel
2021. dec. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
100%
persze
2021. dec. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!