Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40-es pasiként sajna fiatalabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es pasiként sajna fiatalabb nők jönnek be! Létezhet baratság extrákkal?

Figyelt kérdés
Lányoktól kérdezem ti eltudnátok képzelni?
2018. máj. 1. 20:07
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2019. jan. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
100%
Ha brutál jól nézel ki, sármos vagy, és még a pénztárcád sem vékony, független vagy, van egy vagy több jó kecód. Bár hozzáteszem, ez kb. az összes női generációnak bejönne.
2019. jan. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
79%
Azèrt 40 èves pasas mèg nem öreg ne vicceljetek már😂 jó persze a 16 hoz kèpest igen.
2019. ápr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 A kérdező kommentje:
Ez jó köszi !!
2019. ápr. 2. 22:35
 35/54 anonim ***** válasza:
100%

Igen létezhet. Én is egy olyanban vagyok.


22L

2019. ápr. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
0%

Én nehezen tudom elképzelni. A lelki szemeim előtt ilyenkor egy kopaszodó, sörhasú, fogatlan férfit látok asszonyverő trikóban amit pörköltszaft borít itt-ott, aki kőbányait lefetyel egy dobozból a tv előtt. Az pedig, hogy egy férfi 40 felett szingli, sármos, jóképű, sportos és sikeres is egyben, tündérmesének hangzik így, hogy nem Hollywoodban vagyunk.

21/L

2019. ápr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
71%

Kopaszodom, de nullásgéppel vagy borotvával szoktam hajat mosni :D


Szeretem a sört, de nincs sörhasam. Mert ritkán iszom, pont azért, hogy ne legyen, és ha iszom, akkor is délben, ebédhez, este már sosem. Van még egy enyhe, ruhában alig látható pocakom, amit életkori okokból már nagyon nem bírok lefogyni, legfeljebb, ha valami súlyos betegség elkap, majd segít. 25 éves egyetemistáknak nagyobb belük van.


Mind a 32 fogam megvan, ráadásul szabélyos sorban.


Sosem ütöttem meg senkit. Pláne nőt.


Nincs atlétatrikóm 12 éves korom óta, a pörköltszaftot tehát máshova fröcskölöm.


Sosem iszom magyar sört. Még Magyarországon gyártott külföldi liszenszsört sem. Csak importot, csehet és németet.


Nem vagyok szingli, de a barátság extrákkal esetében ez nem is követelmény egyik félnél sem.


Sármosnak mondanak, vékony testalkat vagyok, és a munkámban sikeres.


Nem Hollywoodban élek, hanem Budapesten.


44F

2019. ápr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 A kérdező kommentje:

37 Ott a pont és nagyon jó válasz rá ! Ment a zöld kéz !!

Láttom vagyunk így páran !

2019. ápr. 18. 17:20
 39/54 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg keresetek korotok beli nőt,ennyi.

Ezek után ,ha egy negyvenes nő 20 éves fiúval kavar akkor az is természetes,nem?

Persze,egy nő csinálja ezt az elvan itélve ,de egy férfinak bármit szabad.

Nem is tudom...

Kezdet már ki velem 40 éves férfi és közöltem vele be mutatom anyum barátnőinek,és nincs apa kompleszusom.

Volt már hogy be jött negyvenes férfi bár ritka volt,de azok már mind elkeltek,vajon miért is.🤔

A negyvenes férfiakrol csak annyit mikor közöltem egy negyvenes férfival hogy nincs szükségem egy pot apukára és a korom beliekre bukom,mit csinált az ürge ,a környéken lévő összes korombeli fiúnak elkezdet hazugságokat tejeszteni rólam mert tudta hogy tetszik egy 24 éves fiú,darabokra törtem mikor megtudtam hogy a sok hazugságal elenem fordítota az a szemét.

Nem is tudom nekem aból az jött le hogy az ott lévő huszonéves fiúk nem csak hogy okosabbak voltak ,de értebbek is,mikor közlöd egy negyvenes férfival hogy keresen korambeli nőt ,és ezért boszubol elterjeszt mindenek életed szerelmének (aki ráadásul korban is hozzád való) az milyen értelen már.

Ismerek nagyom okos értelmes inteligens negyvenest,de azok már rég elkeltek.:)

Furra ha egy negyvenes srác még hajadon elkodolkoztató.

2020. júl. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
19%

Mit tudsz nyújtani cserébe? Van autód, ( nem Suzuki ) , házad, lóvéd , tudsz elvinni nyaralni évente legalább görögbe ?

24/L

2020. júl. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!