Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a jó az anális szexben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó az anális szexben?

Figyelt kérdés

2018. máj. 1. 18:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
20%

"Semmi. Aberrált emberek vágyálma. Normális embernek undorító, gusztustalan bedugni oda a nemi szervet, ahonnan az ürülék távozik."

Szerintem meg te vagy az ostoba aberrált f...!

2018. máj. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
40%
Először is semmi nem undorító az ágyban ami két embernek jó. Nőként szeretem a feszítő érzést és ha simogatom a csiklómat olyan orgazmusom van amilyet normális szex során nem tudok átélni.
2018. máj. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
41%
Kedves aberrált privát írogató! Ha ennyire félsz egy női seggtől akkor kerüld el őket és maradj búza!
2018. máj. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
45%
Kedves! Ha én azt élvezem, hogy kinyalom másnak a fenekét, ahhoz neked ugyan mi közöd?! Mondjuk lehet, hogy épp valamelyik kedves ismerősöd is szereti, csak nem köti az orvosra!
2018. máj. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
*orrodra, előző voltam
2018. máj. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
45%

"Ha én azt élvezem, hogy kinyalom másnak a fenekét, ahhoz neked ugyan mi közöd?!"


Az ilyen emberek alkotják az európai társadalmat, hmm... vajon akkor miért lepődünk meg azon, hogy gyengül az euró is? Heh? Tulajdonképpen az egész EU szétesőben van már.

2018. máj. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
37%

Miért kell mocsadékozni, ha nekik az jó, akkor egészségükre!

Ezen a kifogason h miért gyengül az unió meg jót szórakoztam:)

2018. máj. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%

"Ezen a kifogason h miért gyengül az unió meg jót szórakoztam:)"


Örülök. :D


Te amúgy nő vagy férfi vagy?

2018. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Nő vagyok!
2018. máj. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
49%

B******eg! Kicsit tagabb lenne a fulem orrom a hapsik meg ott is meg***nanak ez undorito aberralt dolog de tenyleg. A vegbelnyilas kimeneti nyilas nem akarnam hogy ott tomkodjenek. Akinek nem eleg a vaginam az menjen ferfit dugni. Ja es semmi bajom a melegekkel van meleg baratom. Az teljesen mas dolog. De nehogy mar termeszetes legyen hogy minden no szeresse es elfogadja az analt. Ez gaz! Nem normalis

Ugy urulok hogy isten ilyen picire teremtette az orrunkat meg a fulunket. Sajnos a szankat nem..hatalmas gondban lennek..mert volt akit azert utasitottam el mert anal maniaja volt. Most sokkal nehezebb lenne az ismerkedes ha ful orr fetise is lenne. Ez mar faj. Nem kerek egy perverz elvetemult hu***** gyakors fh...tol privatot.


L

2018. máj. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!