Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok nektek mi izgato az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok nektek mi izgato az analis szexben? Kort is irjatok.

Figyelt kérdés
2017. máj. 21. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Semmi. Páromnak jó mert szűkebb bár nem mintha tág hüvelyű lennék.. 23
2017. máj. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Semmi.
2017. máj. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tompadúr ***** válasza:
25%

Naná, hogy sehogyan sem izgatja ez és semmi egyéb ami azt a lyukat övezi. Köztudott, hogy a nők sem az anált nem szeretik, sem semmiféle perverziót és még csak s*@rásra sem használják, mert nekik ez csak egy + eszköz, hogy a szűk látókörül és kanos pasikat, - akik még a téglafalat is megdugják ha találnak rajta rést -cukkolni tudják vizuálisan.

26/F

2017. máj. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Én szeretem, megfelelő előjátékkal, megfelelő partnerrel. Ha a férfi ért hozzá, hogy a nőnek így is örömet okozzon, az nagyon izgató. Nincs minden alkalommal, de én mindig alig várom. Ahogy a párom nyalogatja a fenekemet, attól el is tudok élvezni. Utána a behatolás is élvezetes.

27/N

2017. máj. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Az,hogy általában 2 meleg vagy biszex pasi csinálja és ha jól néznek ki akkor izgat 2 pasi együtt.
2017. máj. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Hogy le lettem pontozva mert nem izgat. Pfff nem lehet mindenki análkirálynő kisfiaim.
2017. máj. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazándiból nem tudom megmondani hogy mi izgat benne. Csak vágyom rá, élvezem hogy picit fáj.

19/l

2017. jún. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az izgat, hogy ritkán csináljuk, de akkor hatalmas orgazmusaim vannak . A párom ért a testemhez , és ez a lényeg.
2017. okt. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!