Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők is megnéznek egy meztele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők is megnéznek egy meztelen férfit?

Figyelt kérdés
Mik azon a területek, ahol elidőzik a szemük? Gondolom, főleg a nemi szervek, de egyformán megfigyelik a péniszt és a herezacskót is? Milyen "paramétereket" vesznek figyelembe? Méret, redőzöttség, szőr megléte, herék formája stb.?

2018. ápr. 28. 18:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Megnézzük, igen. Bár azt hozzátenném, hogy férfiakat ritkábban látni úgy alulöltözve, pláne teljesen meztelenül, mint lányokat. Mit tudom én, mondjuk egy filmben egyáltalán nem meglepő, ha egy csaj ledobja a melltartót, vagy akár még a bugyit is, míg fordítva, a férfiszínészek jóval ritkábban vetkőznek. Szóval a nemi szervüket pont a legritkább esetben látni, de ha mégis, akkor azért megnézem azt is persze. Egyébként pedig a hasát, mellkasát, fenekét stb. szoktam nézni leggyakrabban. :)
2018. ápr. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Felsőteste jobban érdekel meg az arca. De ha mondjuk nudizni mennék és ott keresnék pasit....akkor kiválasztanám azt akinek nagy farka van és amúgy teljesen megfelel az ideálomnak.
2018. ápr. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ennyire fontos a nagy farok? :o)
2018. ápr. 30. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!