Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti megengeditek ezt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti megengeditek ezt a pasitoknak?

Figyelt kérdés
Hogy meztelen képeket csináljon rólad? Miért igen, miért nem?

2018. ápr. 28. 15:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55%

semmiképp sem. nem azért mert nem bízok benne. de sztem aki a mai világban meztelen képet tárol magáról (vagy abarátnőjéről) a mobilján az hülye. vagy csak csukott szemmel járt eddig.


az egy dolog hogy az amcsik meg az összes titkos szervezetük hozzáfér a mobilodon tárolt összes dologhoz, főleg ha felmented icloudba. nem igazán boldogít a tudat h egy hájas pacák valahol amerikában esetleg az én képemre recskázzon. mert megteheti. és akkor miért ne. vagy csak simán megnézi. esetleg 10 év múlva, valaki előveszi a képemet és felrak netre, mert ebből előnye származik. pl. ha valaki politikai pályára megy, vagy magas pozícióba kerül. (mondjuk engem egyik sem fenyeget, de azért ciki lenne ilyesmin elbukni ha mégis)

aztán ott van az, h ha az amcsik meg a kínaiak ki be járkálnak a telefonodon, akkor előbb-utúbb (vagy inkább már most is) simán megcsinálja a 12 éves szomszéd hülyegyerek is. vagy valamelyik irigykedő ismerősöd. vagy egy ex.

nem kevés sztár képei kerültek így ki és aki kicsit is jártas az informatikában az tudja h gyerekjáték feltörni egy telefont, vírust rakni a gépedre, vagy lehallgatni az internetforgalmadat.

ha ezek után kijön egy hír h x-y sztár meztelen képei kikerültek a netre akkor nem tudom sajnálni. aki hülye így jár. ez a véleményme az összes emberről aki meztelen képeket meg mindenféle titkokat tárol magáról a neten....

2018. ápr. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
persze,de nálam vannak. nem ő tárolja meg hasonlók...ha mégis erősködik akkor adjon magáról egy olyan képet amin nagyon megalázó helyzetben van,persze csak biztositéként,nehogy xgfs-en találjam magam.
2018. ápr. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
46%
Természetesen. Ma már mindenkiről van meztelen kép.Nincs olyan ember akinek ne lenne pucér képe.
2018. ápr. 30. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem csak attól lehet félni, hogy majd az expasi felnyomja a képeket az internetre, mutogatja a haveroknak. Még ha tényleg teljesen megbízható is a srác, akkor is történhet valami: ellopják a gépét, adathordozóját, hogy csak egyet mondjak.

Híres amerikai sztárnő is járt úgy, hogy a párjának aktfotót küldött, csak mert távol volt, erre feltörték, és nyilvánosságra hozták a fotóit, pedig sose akart magáról aktfotót publikálni. És ha szóba is jöhetett volna nála, sokkal kevesebbet fizetnének olyan sztárnőért, akiről már hoztak nyilvánosságra képet.

2018. jún. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ő csinálhat, de én tárolom!
2018. jún. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Természetesen meg engedem neki mert bízom benne. 36N
2018. nov. 24. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!