Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mit tettetek amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GálG kérdése:

Lányok mit tettetek amikor nem egedtétek meg a pasitoknak hogy a szátokba élvezzen de ő ezt mégsem vette figyelmbe és orál közben ment el?

Figyelt kérdés
megharagudtatok rá? vagy inkánn onnantól engedtétek neki?
2018. márc. 26. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

amikor nem engedtem és ugy élvezett a számba akkor igenis megharagudtam rá, mert nem ezt beszéltük meg.

általában engedni szoktam, de kérem hogy jelezze mielőtt elmegy.

2018. márc. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Nyeltem egy nagyot. Aztán büntetésből egy hétig nem csináltam.
2018. márc. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam még ilyen helyzetben(én eddig még mindig engedtem, nekem ez hozzá tartozik, max nem nyelem le, ha oylan kedvem van..),de valószínűleg megharagudnék.

Itt arról van szó, hogy nem tisztel annyira, hogy figyeljen a kéréseimre, ez pedig nagy probléma,mert szerintem a tisztelet a kapcsolat alapja..Persze véletlenül is előfordulhat fiatalon, vagy ha én vagyok neki az első, akkor nyilván elnézőbb lennék, mert lehet csak nem ismeri a testét, de egy felnőtt, tapasztalt párnál ez probléma lenne..

2018. márc. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
*párnál-partnernél
2018. márc. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem volt ilyen eset, normális pasikkal hozott össze a jó szerencsém. De, ha ilyet kérek és valaki ennek ellenére semmibe veszi a kérésemet, abban a pillanatban szerintem simán arcon köpném vele.

34N

2018. márc. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Megsértödnék az tuti, és baromira kiakadnék, és elhajtanám a fenébe. Ellenben én engedem a számba, nem zavar, de ha a kérésemet semmibe veszi, tuti összevesznék vele.
2018. márc. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Utálom ha a számba élveznek. Ezt el is mondom. Ha még is vessen magára...
2018. márc. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha direkt csinálná a beleegyezésem nélkül még pö.csön is csapnám. A haragudnék enyhe kifejezés. Ha bármit úgy csinál valaki, hogy én azt nem engedem és szexuális dolog azt szerintem ki lehet találni milyen kategóriába tartozik...
2018. márc. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

"vagy inkánn onnantól engedtétek neki?"

Nem csak neki, de soha többet másnak sem engedném az orált. A bizalom 0%-ra süllyedne ezek után.

2018. márc. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ráharapnék
2018. márc. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!