Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lány létemre sem bírom sokáig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány létemre sem bírom sokáig a szexet, egy idő után el kezd fájni. Hogyan lehet ezen segíteni? Miért van ez?

Figyelt kérdés
Mikor elkezdjük minden jó nagyon élvezem. De egy bizonyos idő után el kezd fájni. Főleg a hüvely bemenetelénél.

2018. ápr. 28. 08:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Eleg nedves vagy? Nem tul nagy neki?
2018. ápr. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen elég nedves vagyok, bár az ő mérete nagyobb mind az előző páromé.
2018. ápr. 28. 08:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Szétrepedsz, majd hozzászoksz a repedéshez, ne aggódj.
2018. ápr. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Majd hozzá tágulsz. :)
2018. ápr. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Mièrt fèrfi lètedre is? Hahahaha

Amugy használj sikositot szerintem segit.

2018. ápr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok-sok síkosítót használj, lehetőleg valami olyat, amiről tudod, hogy biztosan nem irritál. (Szóval az ilyen melegítő, meg bizsergető hatásúakat felejtsd el egyelőre.) A pároddal is megbeszélheted, hogy lenne nekd jobb, milyen gyorsan, milyen erősen, vagy ha te vagy fölül, akkor te irányíthatod ezeket a dolgokat, pozíciót változtathatsz, pl. előredőlsz, vagy pozitúrát váltotok pl. ha addig szemközt voltatok, csinálhatjátok tovább hátulról. Ilyenkor máshol dörzsöl kicsit, és lehet, hogy az érzékennyé váló részt pont nem fogja irritálni tovább.
2018. ápr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

dugj velem.

nekem nem olyan vastag ;)

2018. ápr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is kezdek örülni, hogy nekem is kicsi...

De hogy ne csak rosszalkodjak, megjegyzem, hogy szakember tanácsa is jó lenne ilyenkor.

Beírtam a Gugliba, hogy "orvos válaszol"

Adódik néhány találat, ezt megnézhetnéd:


[link]

2018. ápr. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!