Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » FIÚK, nektek mennyire fontos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK, nektek mennyire fontos hogy hogy néz ki alul egy lány?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk nagyon jó alakja van minden szempontbol, de alul nem tetszik nektek, akkor elmenne tőle a kedvetek? Vagy otthagynátok miatta? Mennyire fontos szempont?
2018. ápr. 27. 21:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretnék kipróbálni egy pici, baba puncit, még nem voltam ilyennel. Most épp egy hatalmas, saláta punci a játszótárs :)
2018. ápr. 28. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A piercinges puncitól végem van, az a kedvenc :PP
2018. ápr. 28. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Előző,a salátapuncis játszótársad küldd át hozzám,én azt szeretem. 😋 kérdező:ne aggódj ez miatt van aki az ilyet szereti (mint én),van aki a babapuncit,mindenkinek úgy sem tudsz-és nem is kell megfelelned! úgy vagy jól ahogy vagy! sőt sokaknak meg nem is szempont...
2018. ápr. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Csúnya a puncid?
2018. máj. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!