Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért történik ez a buliban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez a buliban elég gyakran?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az elmúlt időszakban átélt bulik felvetettek bennem néhány kérdést. Alapvetően( és ez nem nagyképűség vagy egoizmus, szimplán az eddigi visszajelzések alapján) eddig azt tapasztaltam, hogy bejövök a srácoknak. Elég sokan próbálkoztak az egyetemről, innen-onnan. Viszont azt figyeltem meg, hogy amikor Pesten elmegyünk táncos-bulis helyekre, akkor elég kevesen jönnek oda hozzám. Azt nem mondanám, hogy senki mert mindig van azért 1-2 srác, de nem figyelek meg túlzott érdeklődést. Ezzel alapból nem is lenne baj, csak közben meg azt látom, hogy a körülöttem lévőkhöz(akik néha teljesen objektívan nézve is kicsit kevésbé dekoratívak)sokkal többször. Ezt már megfigyeltem akkor is, amikor 2 barátnőmmel mentem el, és bár a mindennapokban sokkal többen próbálnak velem ismerkedni mint velük, itt mégis teljesen máshogy van. Egyébként 167 cm vagyok, 53kg és derékig érő hajam van.


Ennek a kérdésnek a célja nem az volt, hogy magamat fényezzem, csupán tényleg furcsának találom ezt az egészét, és érdekel, hogy mi állhat a háttérben. Szerintetek mi lehet az oka?


2018. ápr. 26. 17:53
 1/6 Ramone ***** válasza:
100%
Az hogy egy nagyképű egoista csaj benyomását kelted ez nem azt jelenti hogy az vagy (mert nem ismerlek) csak így a pasik inkább a könnyebb naivabbnak kinéző csajokra mozdulnak és nem olyanra aki visszaugathat
2018. ápr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahol tanulsz ott milyen a nemek aránya?

Mert pl ahol én tanulok ott kb 50 pasira jut 10 csaj, és ezért az a kevés csaj sokkal kelendőbb mint máshol...

2018. ápr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyéb helyeken én is több visszajelzést kapok, mint bulikban. De nem is bánom, mert nem az én stílusom ez a buliban való szennytelep.
2018. ápr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem veszed fel velük a szemkontaktust, a legtöbb nem megy oda.
2018. ápr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
körülbelül 60% lány és 40% fiú a nemek aránya :D
2018. ápr. 26. 19:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Akik eddig próbálkoztak azok élőben próbálkoztak, vagy csak neten például?

Lehet hogy túl jó nő vagy, és ezért félnek tőled.

2018. ápr. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!