Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi történik egy buliban?

Mi történik egy buliban?

Figyelt kérdés
A kérdés biztos baromi hülyén hangzik, de én még életemben nem voltam olyan hűdenagy buliban, vagy szórakozóhelyen. Max. 8 évesen a játszóházban szülinapi partin. Nem voltam úgy amúgy egyáltalán alkoholizálni sem, inkább fociztam vagy játszottunk valamit a haverokkal. Sok embertől hallom, hogy "elmegyünk bebaszni", de ez mégis hogy zajlik le, mindezt hol teszik, mennyi ideig, meg ilyenek. Tudom röhejes a kérdés, de engem tényleg érdekelne, hogy egy ilyen hogy zajlik, mert én elképzelni nem tudom mi lehet olyan jó, hogy a péntek/szombat délutánjukból akár 8 órát ilyesmivel töltsenek.

2017. okt. 11. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Helyszín: lakás, szórakozóhely.


Először isznak, közben magukba mélyedve kitisztítják gondolataikat. Ha ez megvolt, akkor megidéznek egy kisebb ördögöt és fajtalankodnak vele. Aztán hazamennek.


Amúgy isznak, beszélgetnek, táncolnak. Nehéz volt elképzelni, mi?

2017. okt. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja és a csajoznak/fiúznak részt kihagytam.
2017. okt. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!