Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Engedjem meg vagy engedjem el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjem meg vagy engedjem el a barátomat? Sos

Figyelt kérdés

Barátom őszintén megmondta nekem, hogy szeret de egyszer kipróbálná a durva megalázó szexet. Durva anál, pisi szex, kényszer francia... stb. Tehát amihez csak kedve lenne megvainálná velem/rajtam és kiélné magát.

Nekem ez nem nagyon tetszik és felvetettem neki, hogy menjen el egy fizetős lányhoz kiélje magát de nem nagyon szeretne elmenni. Most megint felhozódott a téma és nemtudom h engedjem meg vagy engedjem el. Szerinted?


2018. ápr. 25. 08:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Őszinte kommunikatív kapcsolat az, ahol a csaj küldi fizetőshöz a paliját...
2018. ápr. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Nehogy azt hidd ,hogy egyszer elég lenne,még jobban kívánná mert rákapna az ízére.Én biztosan nem engedném meg,ha nem tetszik akkor mehet.Nekem csak a normális érzéki szex jön be.
2018. ápr. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Ha ilyen vágyai vannak akkor ezzel folyamatosan próbálkozni fog nálad aztán más lánynál is.

Ha neked örömet okoz hogy megaláznak akkor maradj vele. Ha nem szeretnéd ha durva lenne veled akkor engedd el mert nem fog megváltozni. Prostinál az ilyen vágyak kielégítéséért nagyon durva felérat kell fizetni ha egyáltalán van aki vállalja.

Az is lehet hogy neki azért nem jó aprosti mert pont téged akar ilyen megalázott helyzetben látni.

2018. ápr. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
32%
Ha úgyérzed le tudod állítani közben próbáld ki, lehet neked is bejön.
2018. ápr. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Azt Neked kell tudnod, hogy mi fér bele...

Nyilván csak olyanba menj bele, amivel azonosulni is tudsz... jótanács: érdemes azért néha " extrém" dolgokat is kipróbálni, mert kiderülhet az is, hogy jó.😀

2018. ápr. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
26%

Nem ismerjük milyenek vagytok, sem a barátod sem te szexuális kultúráját.

Az egész csak nézőpont kérdése!

Bár leírtad, hogy pisi-kaki és durva szex, de ezt csak te gondolod így, vagy beszélgettél vele erről?

Felmerül bennem, hogy nem vagy benne biztos mit is szeretne pontosan tőled.

2018. ápr. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%
A helyedben megengedném neki.Nem valószinü, hogy amit elképzel meg is tudja valósitani.
2018. ápr. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Őszintén ha ennyire nyomulna az én párom ilyennel fájó búcsú lenne a vége. Nekem nem kell barbár. De te tudod mire kire van szükséged. Ha úgy gondolod lesz valami akkor találjatok ki egy biztonsági szót. És ha életedben nem volt anális sex akkor azt nem durván kéne kezdeni. De szerintem neked nem ez kell 22/L
2018. ápr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom, hogy ilyen dologba nem lehet úgy belemenni, hogy "megengedem". Ez nem olyan mint egy szájbaélvezés, hogy rájössz nem tetszik, és max. kiköpöd. A leírás szerint elég durván akar bánni veled, komolyabb fájdalmat is okozhat. Szóval azt kell eldöntened, hogy te gerjedsz-e az ilyesmire. Ha nem, már pedig a kérdésed alapján úgy tűnik, hogy ellenedre van, akkor egyértelműen NE próbáld ki, mert úgyis megbánod, s talán még a barátodat is megutálod ezért. Az már megint egy más kérdés, hogyha a párod látja rajtad, hogy ez mennyire nem jön be neked, akkor miért is erőlteti a dolgot, ráadásul még csak nem is "sima" anált akar, hanem durván mindent...

34N

2018. ápr. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Betegek vagytok, ha erre van igény...de te sem vagy normális, hogy még vele vagy.
2018. ápr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!