Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Nektek kellemetlen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek kellemetlen a szex egy ilyen nővel?

Figyelt kérdés

Aki kb. egy súlycsoportban van veled, mert túlsúlyos.

Nem kellemetlenebb így pl a lovagló vagy a kutyapóz?

Érzésre látványra?



2018. ápr. 23. 22:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Eddig majdnem az osszes lany nehezebb volt nalam es egyiknel se ereztem ugy hogy ez teher lenne vagy emiatt nem lenne valami jo

Hiaba vagy vekony es nezel ki jol ha nalad annyibol all a szex h hanyat fekszel es csak nyogdecselsz lehet vannak ferfiak akiknek ez eleg de nekem azert ennel tobb kell ennyi erovel egy babut is dughatnek

21/f

2018. ápr. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Whitewolf19 ***** válasza:
36%

Nekem igen... kellemetlen lenne. Ha már van egy normális alakom amire figyelek,akkor elvárom ezt a partnertől is.

Elég alantas.. főleg itt.. hogy bármire rámásznak egyesek aminek lyuk van a lába között.

F/22

2018. ápr. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen az lenne...
2018. ápr. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Beleférhet, ha csini.
2018. ápr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Most kinek mi számít túlsúlyosnak? Nekem akik voltak régen, azok magukat annak tartották, illetve bizonyosan más férfiak is annak tartották volna őket. Nem volt sok súlyfelesleg ettől függetlenül.

Ennek ellenére azt mondom, hogy a kutyapózzal mi baj lehetne, de a lovaglással igen is van. A tapasztalatom az(bár nincs sok), hogy a kicsit felesleggel rendelkező lányok nem tudnak lovagolni. Egyszerűen nem tudnak mozogni. Hamar elfárad a combjuk, térdük.

Bárki bármit mond az elhízás ellen a mozgás a legjobb orvosság. Persze ez alkati kérdés is lehet, de mozgással bárkit le lehet fogyasztani. Persze minél több a súly, annál nehezebben veszik rá magukat a mozgásra. Így akik fiatalon elkezdenek hízni azok kicsit lusták eleve, így az ágyban sem éppen hajlandók megerőltetni magukat. De mástól is hallottam már ezt, hogy a kicsit testesebb lányokkal tényleg ez a probléma. Az én esetemben ráadásul tényleg nem olyan kövér lányra kell gondolni. Én voltam akkor még 180cm és kb 71kg és mondjuk az egyik 165cm és és 66kg.

Nekem látványra amúgy semmi bajom nem lenne vele. Most ez forma és magasság kérdése is, de nekem olyan 80-85kg-ig bejönnek a lányok és most vagyok 178cm és 73kg. Pont a kifejezetten vékony lányok nem tetszenek. De a lovaglással problémák vannak, illetve, ha oldalt fekszenek és fel kell emelniük az egyik lábukat. Ha az ember nem tartja nekik, akkor veszett ügy. Ha alul voltam is, akkor nagyon rövid idő után az volt, hogy rendesen benyögte, hogy csináljam inkább én, mert nekem úgy is könnyebb, meg jobban tudom. Szóval a tapasztalatom az, hogy mindig az a végeredmény, hogy nekem kell csak dolgozni

2018. ápr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!