Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek van olyan lány,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan lány, aki ezt izgatónak tartja?

Figyelt kérdés

Előjátéknak játszanánk. Hiányos ruhadarabban vagy teljesen levetkőzve. Erotikus pózokba állnánk be és így fotóznánk magunkat. Például a lány mellbimbójához közel tartva a farkam, de nem érhet hozzá és így készítünk egy fotót. Vagy a nyelvem majdnem hozzáér a puncijához és így egy fotó. Vagy a cicanadrágja le van húzva a fenekén, pucsít és az én farkam ott van a puncijánál de nem rakom be.Szinte olyan lenne mint egy szexfotózás. (Persze amikor már nem bírunk magunkkal akkor igazi szex lenne a vége és aminek be kell csúszni az becsúszna.)Valamiért olyan izgató ezt elképzelnem.

F/28


2018. ápr. 23. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ez kicsit sem az..
2018. ápr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem izgató...
2018. ápr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én nem látom mi az izgató ebben, de te tudod, te ismered a másikat
2018. ápr. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha valaki ki van éhezve talán izgató,de engem sem hozott lázba férfiként sem.Pedig a képzelő erőnk az sokkal élénkebb.


Ha viszont 1 meztelen lány szemét bekötnéd,és felkötnéd a kezét a plafonra,s miközben bebarangolnád a testét lágyan a száddal 1 ilyen zene szólna,az már lehet megérintené,és nem csak szexuálisan.



https://www.youtube.com/watch?v=BywvdVHQC6g&list=RDBywvdVHQC6g

2018. ápr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nem igazán
2018. ápr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha izgat benneteket, hogy a fotókat később visszanézzétek, akkor ok. Számomra ez egyáltalán nem izgató. Közben fotókat készíteni teljesen más, mint előjátékként "játszani".
2018. ápr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!