Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak/fiúk, számotokra mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/fiúk, számotokra mi a fontos egy szexpartnerben? Mi az a dolog ami miatt kidobnátok?

Figyelt kérdés

Valamint, mennyire számít a külső? Fontos, hogy a lány értelmes/okos legyen? Két szexrandi között írogasson? (Persze normális keretek között)

Véleményekre, tapasztalatokra lennék kíváncsi. Akár lányok is írhatnak!


2018. ápr. 18. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Vonzódnjak hozzá, legyen jó a szexben. Ne akarjon többet.
2018. ápr. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze, legyen csini, de inkább legyen lelkes. Érezzem, hogy tényleg szeret velem szexelni. Legyen bevállalós.


Írogatás? Ja, de ne akadjon fel, ha nem válaszolok azonnal.


A kapcsolatnak vége, ha bármelyikünknek komoly lesz, ha másokkal védekezés nélkül szexel, vagy ha csak kihasználni akar.

2018. ápr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megkell tartani azt a határt köztünk addig amíg valaki kinem talalja hogy több legyen , ilyenkor fontos h ne lógj rá a másikra .

Perzse legyél vele kedves de itt a kapcsolat lényege a közös sex.

Fontos h ne érezze azt h birtokolni akatod mint a párod vagy a féltékenység !

Az tönkreteszi

2018. ápr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nehéz megfogalmazni, mert az én időmben a szexkapcsolat egy titkos kapcsolat volt aminek csakis egy lényege volt, hogy szexelünk és utána megyünk haza, semmi több.

Míg manapság a sima kapcsolatra mondják már a fiatalok, hogy csak szexkapcsolat, ezzel fejezik ki, hogy még nem komoly, de jóformán ez randi, ismerkedés, kapcsolat.


Mivel nem tudom, hogy hány éves vagy, ezért azt mondom

Ha 30 felett vagy, akkor a szexkapcsolat csak szexről szól, szóval a lényeg, hogy vonzó, kívánatos legyen, jó legyen vele a szex és ne legyen komplikált


Ha 20 év körül vagy: akkor ugyanazok fontosak, mintha komoly kapcsolatot keresel, csak még nem mondtátok ki, hogy "szeretlek" és szülőknek sem mutattátok be egymást.

2018. ápr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Chac Xib Chaac ***** válasza:

Legyen számomra vonzó. Tudjunk azárt két menet között pár értelmes, értékes mondatot is váltani egymással.


Hát, ez inkább titkos kapcsolatnak képzelhető el részemről, de persze azért néhány üzenetváltás napközben bele tud férni. Mondjuk az előjáték részeként ;) Elmesélni egy kora délelőtti üzenetben, hogy délután hogyan fogom "kicsinálni" szerintem izgató tud lenni :) - és persze fordítva is, egész nap állna a farkam :D


Fontos az intellektus is, mert egy fadarabbal nem nagy öröm a szex, illetve ha nagyon csak ürítésre kell, akkor ott a fizetős zóna... A szexkapcsolat több mint heti 2-3 ürítés. Ember emberrel találkozik, és nyilván előbb-utóbb közel kerülnek egymáshoz a partnerek. Nekem volt ilyen és nagyon jó volt, de a partner végül megálljt mondott mert úgy alakult az élete.

Ez egy izgalmas, érdekes dolog, kíváncsi vagyok én is kinek mit jelent :)

40/F

2018. ápr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!